تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
رایانامه گروه : eshragh.it@chmail.ir


Steve-Jobs-Is-Alive

عاشقان مایکل جکسون خواننده مشهور آمریکایی دیگر به رفتن او ایمان آورده اند، اما ظاهرا فدا شدگان استیو جابز هنوز به برگشت او، نجات اپل و شاید همه دنیا امید دارند. این علاقه مندان پر و پا قرص اپل از چند روز پیش مطمئن شدند که سر جابز را در یک جراحی فوق پیشرفته به بدن شخص دیگری پیوند زده شده و او منتظر است که بعد از بهتر شدن حالش از روی ویلچر بلند شده و وجود خود را علنی کند. و برخی گفته اند او همراه مایکل جکسون و چند نفر دیگر در جزیره ای باهم زندگی می کنند.

آیا استیو جابز هنوز زنده است ؟

استیو جابز در برزیل بر روی ویلچر ؟!!!

بله، یک کاربرصفحات اجتماعی در صفحه شخصی خود با انتشار عکس فوق مدعی شد که استیو جابز هنوز زنده است و در برزیل تحت مراقبت های شدید پزشکی است. این عکس از آن جهت اهمیت یافت که می دانیم جابز هرگز تا آخر عمر روی ویلچر ننشست، به همین دلیل این عکس نمی تواند مربوط به زمان حیات او باشد.این خبر که تا کنون ده ها هزار بار دیده شده است موضوع داغ شبکه های اجتماعی در روزهای گذشته بود.

این کاربر که با نام “TheHorseSizedDuck” در Reddit فعالیت می کند مطلب را دقیق تر کرده است و گفته که این عکس در ریودوژانیرو گرفته شده است مطلبی که هنوز همه را در سوال و ابهام نگه داشته که اگر او جابز نیست پس چه کسی است؟!

منابع  : yahoo thewire

m.mohamad niya ۲۷ مرداد ۹۳ ، ۱۸:۴۱ ۰ ۱ ۱۲۹۷

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﺭﻩ ﻣﺴﺠﺪ ﻭ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ
ﻋﻤﺮﺕ ﺑﻪ ﻫﺪﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﺩﺳﺖ ﻧﮕﯿﺮﯼ

ﺑﺸﻨﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺮ ﺧﺮﺍﺑﺎﺕ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﻨﺪ
ﻫﺮ ﺩﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺩﯼ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﯼ

*

گر بر سر نفس خود امیری، مردی
بر کور و کر، ار نکته گیری، مردی

مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری، مردی...


پیوندها