تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
رایانامه گروه : eshragh.it@chmail.ir


چطور یک هکر ماهر شویم؟


خیلی از کسانی که قصد ورود به حرفه امنیت داده ها را دارند این طرز تفکر را دارند که برای هکر شدن و یادگیری هنرهای سیاه هک یادگیری یک نرم افزار یا ابزار کافیست و یا فقط در یک یا دو ماه می توانند یک هکر ماهر باشند. من امروز در این مقاله به تمام شبه های شما پایان میدم و مسیر روشنی را برای شما رسم میکنم تا بتوانید در یادگیری امنیت اطلاعات به نتیجه روشنی برسید.

سوالی که هر هکری در شروع تخصص جدیداش از خود میپرسد:
برای هکر شدن به چه چیزی نیاز دارم و چطور هنر نفوز و هک را یاد بگیرم؟
با چه تکنیک هایی سریع تر هکر شوم(هک را اصولی و حرفه ای یاد بگیرم)؟

پس اول به این سوال پاسخ میدم:

برای هکر شدن به چه چیزی نیاز دارم و چطور هنر نفوز و هک را یاد بگیرم؟
۱)      زبان انگلیسی: یادگیری مفاهیم، تکنیک ها، اخبار و اکسپلویت های جدید بدون تسلط کامل بر زبان انگلیسی غیر ممکن است. در صورتی که شما به زبان انگلیسی مسلط نباشید از منابعی مثل چت روم های تخصصی هک، گروه های زیر زمینی و انجمن های قوی امنیت اطلاعات و پایگاه داده های اکسپلویت ها و نقات ضعف جدید کشف شده دسترسی نخواهید داشت و همیشه محکوم به استفاده از مقالات با ترجمه ضعیف یا ناقص، آموزش های قدیمی یا از رده خارج و امثال آن خواهید بود. پس تسلط بر زبان انگلیسی یک اختیار نیست، یک اجبار است.

در ضمن تسلط به یک زبان دوم میتواند شما را در موقعیت بهتری قرار دهد. بهترین زبان هایی که برای یک هکر میتواند کاربرد داشته باشد به این ترتیب است:

۱)روسی  ۲) چینی ۳) کره ای ۴)آلمانی ۵)فرانسوی ۶)ایتالیایی ۷)ترکی استانبولی ۸)هندی

۲)      بی نهایت صبر و حوصله: یادگیری مفاهیم امنیت داده به زمان زیادی نیاز دارد که این زمان با توجه به دانش قبلی و استعداد شما میتواند از چند ماه تا چند سال به طول انجامد. در صورتی که شما دارای تحصیلات دانشگاهی در ضمینه علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات هستید اصولاً یک سال برای تسلط بر مفاهیم امنیت داده، مفاهیم شبکه، لینوکس و برنامه نویسی سیستمی و شبکه نیاز دارید و سپس میتوانید وارد مباحث عملی هک شوید.

۳)      دانش تخصصی: در صورتی که شما به مفاهیم پایه امنیت اطلاعات که در بالا به آن ها اشاره کردم تسلط ندارید هیچوقت یک هکر نخواهید شد. شاید شما بتوانید با استفاده از مقالات آموزش قدم به قدم رمز شبکه بیسیم را بدست آورید یا شبکه ای را با جاسوس افزارتان آلوده کنید اما هرگز یک هکر واقعی نخواهید بود.

۴)      کنجکاوی: کنجکاوی موتور محرکه تمام کسانی بوده که توانسته اند لقب هکر را یدک بکشند. همیشه پرتکل های جدید، تکنولوژی های نوین و ابزار های امن تر تولید خواهند شد و کنجکاوی و حس مبارزه طلبی تنها نیروییست که شما را به زورآزمایی با مشکلات جدید فرا میخواند و شما را بروز نگه میدارد.

۵)      خلاقیت: برای انجام هر کاری مشکلی وجود خواهد داشت و این خلاقیت است که به شما اجازه میدهد که شما راه حلی که دیگر در یک هفته به آن رسیده اند را در یک روز به دست آورید، از کار خود راضی باشد و از آن لذت برید. جایی که منطق بی پاسخ میماند خلاقیت تنها فرشته نجات است.

۶)      فداکاری: برای اینکه بتوانید پله های ترقی را طی کنید باید واقعآً از خود گذشتگی نشان دهید. یادگیری هک و اصول امنیتی زمانبر، طاقت فرسا و نیازمند زمانبندی و منابع دقیق است. شما باید حداقل چند روز از هفته را به  یادگیری، مطالعه و تمرین اختصاص دهید. وجود فاصله زمانی باعث کند شدن یادگیری و اتلاف وقت شما میشود و شما را دلسرد می کند. همینطور گاهی مجبور خواهید بود که مطالبی را چند بار مطالعه کنید و از مفاهیم آن آگاه شوید و هرچقر که سطح علمی شما بالا تر میرود با مطالب پیچیده تر روبرو خواهید شد و هیچ وقت آموزش به اتمام نخواهد رسید.

در صورتی که پیش نیازهایی که در این مقاله به آن اشاره میکنم را ندارید بدون اینکه از خود مایوس شوید از یاد گیری هک کنار بکشید و وقت با ارزش خود را تلف نکنید. نه هک یک سرگرمی جالب و سرگرم کننده است و نه هکر همان آدم جذابیست که در فیلم های هالیوود دیده اید.
با چه تکنیک هایی سریع تر هکر شوم(یادگیری بهینه هک)؟

۱)      هدف  خود را دقیق تعیین کنید. امنیت اطلاعات شاخه های زیادی دارد که هر کدام زیر مجموعه های متعددی دارند. تسلط به تمام این شاخه ها فوق العاده زمانبر است و نسبت به انرژی صرف شده چندان مقرون به صرفه نیست. اشتباهی که بسیاری از نو آموزان انجام میدهند مطالعه  مقلات متعدد در تمام این ضمینه هاست. این یک اشتباه است که باعث اطلاف وقت میشود.

در عین حال شما میتوانید بعد از تسلط بر یک شاخه شروع به یادگیری شاخه های دیگر علوم امنیت داده کنید و حتی در صورتی که به گرایش اصلی شما نزدیک باشد میتواند دانش تجربی و فنی شما را در هر دو شاخه خیلی بالاتر ببرد.

برای مثل تخصص اصلی من امنیت سیستم های محلی است(مربوط به تولید بدافزار ها و ساخت آنتی ویروس ها) که برای تکامل دانش خود در این شاخه شروع به مطالعه شاخه هایی دیگر مثل مهندسی معکوس، اسمبلی، مبانی سیستم عامل ها و برنامه نویسی حافظه و شبکه هم کردم. در عین حال برای تفریح بر روی الگریتمهای رمزنگاری کار میکنم و در زمینه هک شبکه و وب سایت تخصص  دارم. منبع اصلی درآمدم هم از طراحی وب است.

۲)      منابع مناسب را پیدا کنید. سایت، انجمن ها، کتابهای صحیح را شناسایی کنید. در حین مطالعه ابزار های برتر برای هر شاخه را انتخاب کنید و با کار با آنها تجربه کسب کنید. در سایت هایی که دارای بخش های مخصوص برای آزمودن مهارت هک شما هستند عضو شوید و مهارت خود را در این آزمون ها بیازمایید.

۳)      بروز بمانید. همیشه اخبار سایت های امنیتی را تعقیب کنید. در خوراک آن ها عضو شوید و در انجمن های بزرگ نگاهی به پست ها بیندازید و مطالب داغ را از دست ندهید. همینطور در سایت هایی که ضعف های جدید امنیتی (vulnerabilities) را لیست میکنند نقاط ضعف جدید را بیابید و روند کشف و استفاده از این ضعف های امنیتی را مطالعه کنید.

۴)      دانش خود را ثبت کنید. هنر هک شامل مجموعه عظیمی از دنش تخصص، تکنیک ها، و فرایند های قدم به قدم(ساده) و پیچیده است. برای اینکه آموخته های خود را از دست ندهید آن ها را مرور کنید. نکات کوچک، نام برنامه ها، دستورات را در یک دفترچه جیبی بنویسید و آن را مرور کنید. نقشه ذهنی مباحثی را که مطالعه میکنید به صورت دیاگرام ها و فلوچارت بکشید و در دفترچه ثبت کنید. داشتن این دفتترچه کارایی شما در مراحل آموزش را شدیداً افزایش میدهد.

۵)      برنامه ریزی داشته باشید. قبل از شروع مطالعه هر مبحث برنامه دقیقی برای زمانبندی  و عمق مطالعه، کار عملی و کسب تجربه داشته باشید. به کار گیری هر مبحث یاد گرفته شده را بعد از یادگیری در برنامه خود بگنجانید.

۶)      تعادل خود را از دست ندهید. در طول یادگیری هک ممکن است تحت فشار شدید ذهنی و جسمی قرار گیرید، پس حداقل یک ساعت ورزش در روز را فراموش نکنید. هر روز بدون پخش کننده موسیقی و موبایل در پارک های ساکت یا کوه(طبیعت) پیاده روی کنید. این کار تمرکز شما را افزایش میدهد و یادگیری را ساده می کند.

۷)      ذهن خود را درگیر کار کنید. استفاده از دفترچه(بحث ۴) به صورت روزانه را فراموش نکنید. در صورتی که در حال حل مساله ای هستید در حین انجام کارهای روزانه به آن فکر کنید. حتی در حین فکر کردن به آن به خواب بروید. متعجب خواهید شد که چند بار با جواب مسئله از خواب بر خواهید خواست.

.

برای رفتن به مرحله یادگیری اینجا کلیک کنید.

.


نظرات (۲۴۸)

 • raha
  جمعه ۲ آذر ۹۷ , ۲۲:۱۸
  سلام خسته نباشید
  من رشتم کامپیوتره اکه بخوام یه چیزایی از هک سر در بیارم رشته دانشگاهیمو چی بخونم ؟؟!
  ممنون م42یشم راهنمایی کنید✌✌
 • shade
  چهارشنبه ۹ آبان ۹۷ , ۲۲:۳۵

  سلام ممنون از مطلب بسیار خوبتون. من به تازگی به هک علاقه مند شدم ولی هیچ پیش زمینه ای در این مورد دارم اصلا نمیدونم یادگیری این علم رو باید از کجا شروع کنم و مبحث هک خییییلی گسترده ست و باعث میشه من تو انتخاب اینکه از کجا شروع کنم گیج تر هم بشم. میشه لطفا من رو راهنمایی کنین؟

 • hiddenhack10
  دوشنبه ۷ آبان ۹۷ , ۱۷:۱۰
  سلام.
  مرسی از مطالب خوبتون!
 • رها
  جمعه ۱۳ مهر ۹۷ , ۱۸:۱۵
  مرسی خوب بود
 • r6db
  يكشنبه ۲۸ مرداد ۹۷ , ۲۰:۳۷
  تصورتون از هکر شدن چیه ؟ مثلا به دیتاسنتر ناسا نفوذ کنی ؟ برو با c# یه دستور بده که شماره دریافت کنه مگان تحویل بده 
 • Zedbazi
  پنجشنبه ۱۸ مرداد ۹۷ , ۲۰:۴۹
  سلام من ۱۴ سالمه علاقه خیلی زیادی به هکر شدن دارم !!! و میخواستم بدونم شما به ما اموزش هکر شدنو میدین؟ و میخواین با تلگرام بامن حرف بزنین ایدی@ تلگرام خود را به همین پاسخ سایت خود وارد کنید. خیلی ممنون . 
 • Marcus Holloway
  شنبه ۱۳ مرداد ۹۷ , ۱۹:۵۸
  Hi . I read your comments . It was really great but I have to say and you have to know hacking is really hard .please understand
 • bekhanman2
  سه شنبه ۲ مرداد ۹۷ , ۱۷:۲۱
  سلام من میخوام فقط یه چیز یاد بگیرم اونم پول دراوردن از انترنت چجوری یاد بگیرم
 • آموزش بازاریابی
  سه شنبه ۲ مرداد ۹۷ , ۱۵:۲۵
  مطالب خوبی رو به اشتراک گذاشتید.
  موفق باشید
 • محمد
  سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷ , ۲۲:۰۵
  سلام خسته نباشید برای یادگرفتن هک چه زبان برنامه نویسی ای لازمه؟؟؟ اصلا کسی که برنامه نویسی رو بلد نیست از چه زبانی باید شروع کنه؟ من ویندوز رو در سطح متوسط و همچنین icdl رو بلدم یه استاد کامپیوتر به من گفت که برای یادگیری برنامه نویسی وردپرس رو شروع کن من آموزش وردپرس شرکت آریاگستر رو گرفتم اما نمیدونم بد آموزش میدن یا من چیزی متوجه نمیشم لطفا راهنماییم کنید
 • _smart_girl_05_
  يكشنبه ۲۷ خرداد ۹۷ , ۱۵:۵۶
  خوب بود
  تقریبا تونست 
  کمکم کنه
 • Hacker Wolf
  چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ , ۲۱:۴۱
  سلام به همه ی وستان عزیز که در زمینه ی هک دوست دارند چیزهای زیادی یاد بگیرند
 • WANTED
  چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ , ۰۲:۴۹
  شما هایی که میخواید هکر بشید
  اول یع اسم مستعار برای خودتون انتخاب کنید
  اینطوری رحت ترید
  خخخخخخخ
 • FARROX
  پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷ , ۱۶:۵۴
  این همه ادعا

  یکی میگه کامپیوتر فول بلدم !!!!!!!!!!
  هیچکسی کامپیوتر فول بلد نیست
  همچین کسی وجود داشته باشه میتونه با یه سیستم ساده سرورای یک شرکت که هیچ یک کشورو تو دستش بگیره
  خیلیا فکر میکنن هکر اون ادمای خفنین که تو فیلما میبینن
  معنیه هکر یه چیز دیگس هدف هکر یه چیز دیگس
 • شیوا
  يكشنبه ۱۳ خرداد ۹۷ , ۱۴:۲۰

  سلام ممنون بخاطر مطالب هاتون

  عزیزان برای یه هکر شدن باید نهایت صبر رو داشته باشین من خودم رشتم تصویر سازیه زیر رشته کامپیوتره و برنامه نویسی مقدماتی ویژال بیسیک رو هم یاد دادن بهمون

  والا همش برنامه مینوشتیم خییییییییییییییییییلی هم طولانی شده بود ک کلا نوک انگشتام از خستگی بی حس شده بودن نمیخام ناامیدتون کنم فقط میخام بگم کساییک واااقعا علاقه دارن صبرشون  باید صبر ایوب باشه..پشتکار داشته باشن تا سراغ این کار برن وگرنه هک ب این راحتیا نیس

  بعضیام علاقشون فقط در حد به زبون اوردنه..در عمل..ب گمونم کسایی که اینجا نظر دادن ک علاقه داریم 5 درصدشون هم در عمل کردن شاید علاقه نشون ندن..

  چون وااقعا نیاز به حوصله ی قوی داره


  با این حال  موفق باشین

 • z
  پنجشنبه ۳ خرداد ۹۷ , ۱۳:۰۲
  نمیدونم دلیل اینکه هی میگید نمیشه چیه هک یه مهارت یادگرفتنیه با علاقه و تلاش میشه یاد گرفت
 • Hediyeh
  شنبه ۲۲ ارديبهشت ۹۷ , ۲۲:۴۵
  سلام من ۱۷ سالمه زبانم تقریبا میشه گفت خوبه 
  تو سایتا خیلی میچرخم تا چیزی دستگیرم شه ولی همشون فقط یه توضیح مخصرن بطور عملی چیزی وجود نداشت 
  اگه کسی هست کمکم کنه ممنون میشه
 • Naser
  چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۷ , ۱۷:۴۴
  سلام داداش
  من عاشق هک استم البته نه بخاطر فضولی فقط میخام یکم جیب خرچی مو در بیارم مدیون میشم
 • E
  چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۷ , ۰۱:۳۴
  بشینید برنامه نویسی یاد بگیرید اول html بعد برید #c 
 • NOIR
  پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۷ , ۰۱:۴۰
  You will HACK
 • مهران
  چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۹۷ , ۱۰:۵۹
  سلام ببخشید چطور میشه با ادمین حرف زد ادرس میخوام
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۵ ارديبهشت ۹۷، ۱۸:۲۵
   چه آدرسی میخواین ؟؟
 • ناشناس
  شنبه ۱۸ فروردين ۹۷ , ۱۵:۰۱
  هی بدک نی ولی چرا راه های عملی هک رو نذاشتید؟
 • Rober
  چهارشنبه ۱ فروردين ۹۷ , ۱۰:۳۶
  ممنونم مفید بود
 • محمد فتاحی
  دوشنبه ۷ اسفند ۹۶ , ۰۱:۳۳
  سلام . دوستان من نظرات رو خوندم . به این نتیجه رسیدم که اکثر کسایی که ادعا میکنن عاشق هک هستن اصل نمیدونن هک چیه و یک هک چه منشی داره . یک هکر آزادی خواهه . یک هک میسازه ، خراب نمیکنه . نمیخواد نفوذ کنه تا بگه منم بلدم و این جو گیر بازیا . ی بچه ۱۶ ساله ۱۳ ساله یا ۱۴ ساله ، هنوز هیچی از هک و سیستم نمیدونه و ادعا میکنه عاشق هکه!!! خب برادر من یکم مطالعه کن ببین قضیه چیه بعد بیا التماس کن . جون مادرتون بسه دیگ . هی میشینین ۲ تا سریال و فیلم های هک و بانک زنی میبینین میاید میخواید هک شین . خب شما ک هنوز ویندوز دارین نه میدونین لینوکس چیه نه برنامه نویسی چیه اصلا تعریفی از شبکه ندارین واسه چی میای اسم هکرای بدبخت رو بدنام میکنی من از مدیر میخوام تو پاسخ این کامنت ها یکم اینارو توجیح کنه ممنون
 • unknowد
  چهارشنبه ۲ اسفند ۹۶ , ۱۵:۰۶
  سلام من یه بانک رو هک کردم و توی درد سر هم نه افتیدم.مقداری که هک کردم 1000000$ است.

 • محمد
  چهارشنبه ۲ اسفند ۹۶ , ۰۲:۴۱
  سلام لینک تلگرام خرابع چرا؟؟؟؟؟؟
 • صابر
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ , ۱۷:۰۶
  سلام  برای ابتدا کی هکر بشی چی چیز لازم است میشه کمک کنید 
 • mani hacker
  پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶ , ۱۶:۳۴
  سلام من برنامه نویسی درحد متوسطه ولی نمیتونم یه برنامه هک بنویسم
 • ehsan
  يكشنبه ۱۵ بهمن ۹۶ , ۱۶:۱۰
  سلام واقعا جالبه هرکی نظر داده زیر 16 سال سنشه و نوشته علاقه دارم علاقه داشتن کافی نیست این که شما بیاین توی نت و بگین علاقه دارم فایده نداره تمرین کنید و زبان برنامه نویسی یاد بگیرد خیلی از این افراد یک علاقه ی زود گذرا دارن و الان توی سنی هستن که اینجوری فکر می کنن الانم که دنیای اینترنت و تکنولوژی هستش
 • fatemeh
  پنجشنبه ۲۱ دی ۹۶ , ۱۴:۲۹
  سلام من 16سالمه و میخوام هکر شم ولی زبانم زیاد  تعریفی نداره میخواستم ببینم میتونم امیدی به هکر شدنم داشته باشم یا نه 
 • Mohammad
  شنبه ۲ دی ۹۶ , ۱۴:۳۵
  سلام من یه چیز هایی درباره وب سایتو برنامه نویسی میدونم 
  وبسایت مینویسم ولی نمیدونم چهطور باید هک رو یاد بگیرم
 • Niloofar
  چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶ , ۱۳:۳۳
  سلام من ۱۷سالمه رشتمم کامپیوتره میخواستم هک یاد بگیرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم 
 • ابلیس شر
  چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ , ۱۴:۲۷
  جالبه تعداد لمر ها خیلی زیاد شده از هر 10 نفر یک نفر فکر میکنه هکره.
  خخخ
  هکرا رو از نظر خودم براتون دسته بندی میکنم
  50 درصد  لمر هستن و ادعا میکنن فقط
  30 درصد ی چیزای بلدن ومیتونن چندتاسایت دیف کنن و کلاینت بزننو اینا     15 درصد واقعا هکرن و میتونن کارای باحالی انجام بدن و معمولا ادمین های تیم های امنیتی هستن
  5درصد قول هکرای جهانن و میتونن یک کشورو از پای سیستم نابود کنن!و جاهای مثل دیپ نت و دارک نت دستشونه . و بیشترشون برای سازمان های مثل سیا و ام ای 6 کار میکنن..

 • مریم
  جمعه ۳ آذر ۹۶ , ۱۲:۵۴
  سلام من به دنبال یک هکر واقعی حرفه ای هستم که کمکم کنه 
 • Damon
  پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۶ , ۲۳:۰۱
  سلام دوستان عاشق هک سریال Mr. Robot رو از دست ندین
 • Moose
  پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۶ , ۲۰:۳۲
  سلام 
  من ۱۷سالمه و علاقه زیادی در این زمینه دارم ولی تقریبا هیچ دانشی برای ورود به این زمینه ندارم 
  میخواستم ببینم چیکار باید انجام بدم و چگونه دانشم رو بالا ببرم
 • علی
  پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۶ , ۱۵:۱۵
  سلام من 17 سالمه و زبان در حد متوسط میدونم و امسال می‌خوام برم کلاس زبان و رشتم ریاضی فیزیکه خیلی علاقه دارم هکر بشم چون میدونم هکری شغل مخصوصیه و هر کسی نمی دونه هکر بشه ولی نمی دونم باید از کجا شروع کنم دنبال یکی میگردم که بهم راه رو نشون بده و کمکم کنه من عاجزانه از شما خواهش میکنم کمکم کنید و راه رو برام نشون بدید .
  ورداستی من یه معلم زبان فوق العاده باهوش دارم که هکره و می‌خوام امسال تابستان به کلاس خصوصی او بروم ولی نمی دونم چطوری ازش بخوام که به من هم یاد بده میشه بهم کمک کنی
 • neda
  دوشنبه ۳ مهر ۹۶ , ۲۱:۲۸
  ma k Bld nisim hack krdn o , vli Khili chize bahalie KhodaYish  , 
   az koja kho bas shuru krd ?! :| y rHnmyi mikrdin maro kho :( 
  age chnnl drid plz bfrsin b in id e telegrm 
  @nidax 
 • atommaster
  پنجشنبه ۹ شهریور ۹۶ , ۱۶:۳۹
  هیچوقت برای شروع دیر نیست...یه عمر برای شروع وقت دارید فقط تلاش...
 • mobina
  يكشنبه ۸ مرداد ۹۶ , ۲۳:۱۹
  سلام. من 13 سالمه و از 5 سالگی کامپیوترو فول بلد شدم باهاش کار کننم خیلی دوست داشتم هک کنم و یه جورایی قدرت نمایی کنم ولی هیچ کس بهم چیزی نمیگف همه سایتا و ربات و کانالای تلگرامو سر زدم ولی چیزی دسگیرم نشد من میخوام یاد بگیرم هک کنم ولی شما فقط راهکار های فکری گزاشتید نه عملی لطفا کمکم کنید مرسی
 • ark
  شنبه ۱۰ تیر ۹۶ , ۱۹:۵۳
  سلام  وقت تون بخیر بزرگوار. از مطلبی که گذاشته بودین خیلی خوشم اومد من رشتم  حسابداریه و علاقه ی زیادی به هک و امنیت دارم میخواستم خواهش کنم به من کمک کنید چطوری ی هکر شم البته قصد اذیت کردن و کرم ریختن به کسی رو ندارم چون خودم ی بار توسط ی هکر  جیمیلم رو از دست دادم و میدونم چه حسی برای قربانی داره . پس لطفا بگید از کجا شروع کنم راستی انگلیسمم متوسطه .ممنونم
 • Tara
  جمعه ۹ تیر ۹۶ , ۲۱:۲۶
  Salam khaste nabashin , englisim bad nis va alaqe ziadi daram tabeston vaqtamo bezaram ro yadgirie in mozo ,az kheili vaqt pish dos dashtam ke karaie narmafzaraye mok va dastgahaye electronikio system amel haye mokhtalefo beshnasam va tariqe hack kardan ro yad bgiram albate dar jahate doros azash estefade konm. Age ham be jai residm beram be siber bepeuvandm .inam yejor hadafe dg .hosham bad nis va khalaqiatam ziade .lotfan begid az koja mitonam shoro konam va barname nevisi chie daqiqan.
 • Saman
  جمعه ۹ تیر ۹۶ , ۱۴:۵۰
  باسلام .میخواستم بپرسم داریم یکی که مثلا دانشجوی یه رشته سنگین نامرتبط مثل پزشکی باشه ،بعد همزمان برای هکر شدن تلاش کنه و موفق هم بشه؟
 • mobin
  چهارشنبه ۷ تیر ۹۶ , ۱۶:۱۴
  سلام ببخشید میشه لینک کانال بگید
 • دانیال
  سه شنبه ۶ تیر ۹۶ , ۱۳:۰۴
  سلام زبان ترم 9ام با کامپیوتر زیاد کار میکنم تو زمینه امنیت میخوام فعالیت کنم از اون کلاه سفیداش نه کارای بچه بازی
  دوست داشتی در ارتباط باشید ایمیل گذاشتم
 • reza
  يكشنبه ۴ تیر ۹۶ , ۱۲:۵۸
  slm mamnon az sait khobeton hacker telegram ba  shabake haie kampioter hastam ama 232 roze ke in karo gozashtam kenar  be nazar mn onaie ke danesh in faen ro nadaran bikhial beshan  mage  in ke zaban full bashe vagarne be jaie nemiresan 
 • Z
  پنجشنبه ۱ تیر ۹۶ , ۰۷:۲۵
  سلام من خیلی دوست دارم هکر شم کسی نیست منو راهنمای کنه من از 15سالگی شیفته این کار شدم اگه میشه یکی به من کمک کنه
 • تندخوانی
  سه شنبه ۳۰ خرداد ۹۶ , ۱۲:۵۲
  بابت اطلاع رسانیتون ممنونم.
 • فن بیان
  سه شنبه ۳۰ خرداد ۹۶ , ۱۲:۵۰
  ممنون بابت اطلاع رسانیتون.
 • raven
  جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ , ۰۵:۳۸
  سلام ببخشید یه درخواست کوچیک و شاید مسخره دارم 
  توی تلگرام یسری پسر افتادن به جونم و اذیت میکنن منم اصلا از این کارا خوشم نمیاد و برام خیلی دردسر شدن چون اگه بقیه ی اعضای خانوادم بفهمن میکشنم 
  میخواستم بگم آیا میتونین منو از شرشون خلاص کنین من فقط ۱۳ سالمه و اونا هی اذیتم میکنن 
  واقعا به کمک احتیاج دارم

  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۳ تیر ۹۶، ۰۰:۲۳
   اکانت تلگرامی - ایمیلی  - چیزی در اختیار میزاشتین تا بتونیم جوابتون رو بدیم ....
 • Shadow
  پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۶ , ۱۴:۰۱
  سلام من دوس پسرم هکره ولی بمن یاد نمیده میگم شما منو راهنمایی کنین که چجوری اززیرزبونش بکشم بیرون خخخخ
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۳ تیر ۹۶، ۰۰:۲۵
   اول یادبگیرن آدرس ایمیلتون رو درست تاییپ کنین بعد بیایین دنبال مچ گیری دوس پسرتون باشین .
 • فهیمه
  شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ , ۲۱:۰۷
  سلام منم خیلی دوست دارم هک کردنو یاد بگیرم .زبانم خوبه،برنامه نویسیم یاد دارم،خیلیم کنجکاوم.ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
 • shadow
  پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۶ , ۱۴:۰۳
  slm man mikmh hacher sham vaghan

  ama sayteton ban shode

  residegi konin :)
 • محمد
  سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۶ , ۱۲:۳۱
  برای هک کردن چه برنامه هایی لازمه😯
 • Amir hossein
  يكشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۶ , ۲۲:۳۰
  سلام من امیر حسینم زبانمم خوبه ولی  تبلت من روی دکمه تلگرام کلیک نمی کنه خاهشا لینک کانال رو برام جدا بفرست
 • Name
  پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۹۶ , ۲۳:۰۰
  وبسایت خوبیست موفق باشید.
  کتاب اریک ریموند هم پیرامون این مطلب کتاب مناسبی میباشد.
 • No name
  جمعه ۱ ارديبهشت ۹۶ , ۱۴:۴۷
  سلام چنل تلگرامتون ک بسته شده
  لطفا یه چنل دیگه بسازید و ایدیشو بذارید😐
 • علی بایندر
  شنبه ۲۶ فروردين ۹۶ , ۱۴:۳۵
  سلام ببخشید شما میدونید سایت دیوار چگونه هک میشود ؟
  تشکر
 • m
  چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۶ , ۰۱:۰۶
  سلام من 12سالمه ارزومه هکر بشم ولی الان فقط زبان انگلیسی بلدم کلا بخاطر یادگیری چندین زبان بیخیال شدم ولی بازم عاشق هکر شدنم مخصوصا هکر کلاه
  سیاه
 • پنتاگون
  سه شنبه ۲۲ فروردين ۹۶ , ۲۱:۱۶
  واژه هک خیلی کلمه چیپیه استقاده نکنید اگر خواستین راه نفوذ به یک سیستم یاد بگیرین فقط باید اول با نحوه عملکرد اون سیستم به خوبی آشنایی پیدا کنید همین بعدش میتونید بر اساس ساختار عملکرد همون سیستم به خواسته هاتون که مختل کردن یا دریافت اطلاعات از سیستم هست برسین بعدش که فهمیدین میتونین اینکارو کنید تازه میفهمین اول راهین و نباید ادعا کنید واسه شروع برین تمام پروتکل های شبکه یاد بگیرین بعد یه زبان برنامه نویسی مثل سی بعد میبینید شما میتونین به سیستم ها نفوذ کنید و میفهمین اگه این کارو کنید و خسارت مالی بزنید پلیس فتا با سیستم های پیشرفته تر و افراد ماهر تر تو زمینه نفوذ به سراغتون میاد 
 • رضاترابی
  دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ , ۱۴:۰۶
  سلام خسته نباشید خدمت همه ی دوستانی که این سایت رو مشاهده کردن و خدمت مدیر سایت که زحمت کشیده این سایتو تولید کرده 
  من 20سالمه نمیخوام زیاد وقتتونو بگیرم 
  از دوم دبیرستان من ترک تحصیل کردم و به کامپیوتر علاقه ی خاصی دارم یدفعه جرقه ای زد به سرم که برم رنبال برنامه نویسی و هک این چیزا انگاری بازار کارش خوبه من حقیقتا میخوام برای اینده ام دنبال برنامه نویسی این چیزارو بگیرم که شغل اینده ی من بشه فعلا هدفم برنامه نویسیه نمیدونم دیگه چیکار کنم برای ایندم چون نه سرمایه ای دارم که بخوام شرکت بزنم نه بابای پولداری دارم که بخوام باهاش کار کنم میخوام برای خودم کار کنم همیشه دستم تو جیب خودم باشه لطفا راهنماییم کنید که باید از کجا شروع کنم وباید چیکار کنم 
  تشکر فراوان از مدیر سایت 
 • Doni
  سه شنبه ۸ فروردين ۹۶ , ۰۲:۵۶
  خب من دوست دارم بدونم هک چیه؟از کدا خوشم میاد میخوام بفهمم فقط وقتی این همه آدم دنبال یاد گرفتنشن پس جالبه گام اول برای یادگیری برنامه نویسی باید از نرم افزارهای ساده ای مثه ویژوآل بیسیک شروع کنم یا ساده تر؟
 • timebroker
  پنجشنبه ۳ فروردين ۹۶ , ۰۳:۱۴
  سلام خسته نباشید.به نظر شما میشه ابر هوش مصنوعی ساخت که بتواند کل اینترنت + اینستا +تلگرام + وایبر+فیسبوک+گوگل +تویتر+یوتوپ هک کند طوری که هیچ امنیتی و هیچ هکری نتواند کاری بکند و تمام اطلاعات را به سرقت ببرد+بتواند رمز های بالای ۱۶ رقم را در مدت زمان خیلی خیلی خیلی کمتری رمز گشایی کند می تواند ساخته شود؟؟؟؟
 • Single
  شنبه ۲۸ اسفند ۹۵ , ۱۹:۳۲
  سلام 
  من یه دختر۱۸‌سالم عاشق هکرشدنم ولی الان نیستم
  مطالبتونم نمیدونم چه طوربودهمون اول که اسم تسلط برانگلیسی رودیدم کلابیخیال هکرشدن شدم😂
  اونایی که موفق شدین تواین کارازطرف مام هک کنین
  موفق باشیننننننن ایشالاااااا امیننننن😉
 • aaa
  جمعه ۲۰ اسفند ۹۵ , ۱۲:۳۱
  سلام دوستان من به انگلیسی وفرانسه مسلط هستم والان هم دارم روسی رایاد میگیرم برنامه نویسی را هم خوب بلدم والان آماده هکر شدن هستم تاشش ماه دیگه خبرای عجیبی خواهید شنید
 • hacker
  پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵ , ۲۰:۴۶
  ممن.نع بخاسر سایتتون میشه نرم افزار های خوب برای برنامه نویسی خوب معرفی کنید
 • ریحانه
  پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵ , ۰۱:۰۶
  سلام من به هک علاقه  دارم ولی زبانم داغونه برای شروع میشه راهنماییم کنید؟
 • MARIYAN
  پنجشنبه ۵ اسفند ۹۵ , ۲۳:۵۵
  سلام ، من 10 ساله هکر هستم ، به خاطر هوش بالایی که داشتم زود پیشرفت کردم اما خیلی چیزا رو از دست دادم پیشنهاد  می کنم از هوش و استعدادتون برای چیزهای بهتر استفاده کنید ، دوستان کم سن و سال هم فکرتون رو برای چیزهایی خرج کنید که به درد بخوره 
 • محمد
  چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵ , ۲۰:۰۴
  به نظر من بی نظیر هستش
 • Er x
  شنبه ۲۳ بهمن ۹۵ , ۰۳:۲۹
  سلام والله اومدم مطلبو خوندم دیدم زبان انگلیسی و هزار تا دنگ و فنگ داره منصرف شدم اومدم‌نظراتو خوندم همه ۱۰ تا ۱۸ ساله هستن خجالت کشیدم از خودم 😂 ما بریم همون درسه خودمونو بخونیم هنر کردیم راستی خیلی تصمیمم جدی بود ها خداییش ولی نظرات ومطالب باعث شد قیدشو بزنم هر کی هکر شد  یاحق  ارزوی موفقیت میکنم
 • امیر
  سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵ , ۲۰:۵۲
  داداش اون مطلب رو که تو شماره 6 گفتی تجربش کردم. صبح امتحان ریاضی داشتیم یه سوال ذهنم رو مشغول کرده بود شب ساعت سه از خواب پریدم یادم اومد
  ممنون از کمکتتون 16 سالمه و همه ی شرایط رو دارم و الان خیلی خیلی خیلی در مورد هک میدونم ولی همش یه قطره از دریا هم نمیشه به 14 ساله ها هم پیشنهاد میکنم پشتکار داشته باشن صد در صد میتونن برای سوالاشون از انجمن ها کمک بگیرن بیشتر مردم میرن استاد میگیرن و پول میدن ولی بهتره خودشون یاد بگیرن.
 • daniel
  چهارشنبه ۶ بهمن ۹۵ , ۱۶:۵۴
  very good
 • Aar
  شنبه ۲ بهمن ۹۵ , ۰۰:۲۸
  سلام داداش خوبی 
  چه شد بلاخره 
  دو هفته گذشت ولی شما هیچ نرم افزاری نذاشتیت چه شد برادرم 
  نرم افزارو لطفا بفرست تو همین وبلاگ لطفا
  لطفا برنامه تبدیل سکه و اکسیر و نفت به جم در کلش اف کلنز 
  لطفا بسازش خیلی لازم دارم خیلی ممنونتون میشم

  متشکرم scientists once
 • غضنفر
  پنجشنبه ۳۰ دی ۹۵ , ۱۱:۴۶
  اصلا بدرد نمی خوره سایتتون
 • Aar
  شنبه ۲۵ دی ۹۵ , ۲۲:۱۹
  راستی برنامه اش مجزا از کلش باشد لطفا
  بعد خیلی ممنون میشم برنامه اش توی همین وبلاگ باشد
  راستی وبتون از فایر وهل پشتیبانی میکند سخته نتونستم هکش کنم
  خیلی ممنون 
  خداحافظ.
 • Aar
  شنبه ۲۵ دی ۹۵ , ۲۲:۱۵
  سلام برادران خوبین 
  ببخشید من یک کمک خواستم
  برای اندروید یه برنامه بنویسید که سکه و اکسیر و نفتو به جم تبدیل کنه 
  من پدرم در اومد ولی نتونستم 
  اکانتمو که دارین میتوانید پیام برایم بزارید
  نمیخواهم برایم هک یا فنک کنید لطفا یک برنامه بنوسید
  بقول خودتون من سطح پایه ام     
  کمکم کنید 
  لطفا
  برنامه تبدیل سه منبع به جم    توی بازی کلش اف کلنز
  خیلی ممنونتون میشم
 • هانا
  پنجشنبه ۲۳ دی ۹۵ , ۱۱:۵۲
  سام علیک همه خوبین هکرااینده
 • AKULI
  سه شنبه ۲۱ دی ۹۵ , ۱۲:۰۳
  سلام خوبین بچه ها ....
  لازم نیست خودمو معرفی کنم ...
  اگه واقعا میخواین یه هکر خوب باشین در مرحله اول باید زبان لاتینت فول باشه
  در مرحله دوم وقت خودتون رو صرف مقالات مزخرف نکنید
  در مرحله سوم باید یه برنامه نویس خوب باشی ..مثلا اولین راه وردی به برنامه نویسی استفاده از لینوکس هستش...
  مرحله چهارم هیچ وقت نا امید نشو
  محله پنجم باید خیلی صبور باشی
  موفق باشین ........love
 • بنده خدا
  سه شنبه ۱۴ دی ۹۵ , ۱۷:۰۲
  تو رو خدا یکی جواب منو بده درباره برنامه نویسی نیز توضیح بدید چرا کسی نیست جواب منو بده
 • parsa
  سه شنبه ۱۴ دی ۹۵ , ۱۵:۰۹
  پسر 12 ساله ای هستم که به هکر شدن علاقه زیادی دارم
  لطفا توهین نکنید که بچه به زبان اینگلیسی کاملا مسلط هستم 
  خواهش میکنم راهنمایی کنید 

 • matin
  دوشنبه ۱۳ دی ۹۵ , ۱۵:۰۴
  من یه پسر 18 ساله که میخوام هک یاد بگیرم و شماها برمیگردین میگین برای هکر شدن باید با یه هکر اشنا در رابطه بود خب کو؟این همه دارن ادعای هکری میکنن یکیشونم همین صاحب کانالی که توی همین وبلاگ وجود داره.تو بگو تو این مملکت چجوری ی هکر پیدا کنیم؟؟؟؟ها....
  3 ساله دارم دنبال ی هکر تو مشهد میگردم که بهم هک یاد بده اصلا هیشکی جوابمو نمیده.شماها فکر کردین کی هستین؟اینکه 4 تا کد بلدین و اطلاعات رو سرقت میکنین فکر کردین خیلی شاخین که 3 ساله هیشکی حتی جوابمو نمیده......یعنی چون هکرید هیچکس رو نباید ادم حساب کنید پس اگه اینطوریه که گروه anonymous بزنه خواهر مادر همرو بگایه فقط بخاطر اینکه بزرگترین گروه هک دنیاست.من واقعا براتون متاسفم....
 • Ibrahim
  جمعه ۳ دی ۹۵ , ۰۹:۳۸
  سلام من ابراهیم هستم .آیا راهی برای پیدا کردن جیم 99999 در کلش آف کلنز است.اگر راهی باشه لطفن جواب بدهید؟ منظورم هک جیم در کلش است....مرسی
 • Seji
  پنجشنبه ۲ دی ۹۵ , ۰۰:۴۲
  سلام ، خواستم بگم عزیزانی که علاقه به هکر شدن دارن این نکته رو بدونن که هکر شدن نیاز به مسئولیت داره و تقریبا ۹۸ درصد کسانی ک هکر شدن از سر مغرور شدن خراب کاری توی مجازی ایجاد کردن که موجب دستگیری اونها شده ؛ این رو هم بدونید چهره ی هکر ها توی مجازی زیاد جالب نیست و همه احتمال اینکه شمارو پس بزنن هستش ، من هک یاد گرفتم منتها از لژیونر های فرانسوی ، مطالب این وبسایت رو خوندم و ویدیو هاش رو مطالعه کردم واقعا خوب بودن ؛ ولی از همین جا بگم قبل از ورود به این اقیانوس قبل از دریانورد قوی بودن باید با مسئولیت هم بود ؛ بدرود 
 • محمد
  شنبه ۲۷ آذر ۹۵ , ۰۰:۰۷
  آشنایی که بدنبال هک هستند یادگیری دیتابیس نصف مشکلات شمارو حل میکننه
 • Farshad
  جمعه ۲۶ آذر ۹۵ , ۱۵:۱۰
  Hi 
  I want talk about SQL injection I have some problems whit asp and aspx Because now most of the database use of this 
  If u know about asp and aspx or u know any link Make it help I'm so excited to know that soryy if I used English language 
 • سعید
  دوشنبه ۲۲ آذر ۹۵ , ۱۸:۰۱
  سلام من زیاد زبان انگلیسی بلد نیستم ولی علاقه ی زیادی به هکر بودن دارم و درکانال تلگرام شما هم عضو هستم ،میخواستم بدونم کدی وجود داره که بتونه از طریق تلفن همراه تلفن دیگری را هک کرد ؟
  ایا می توان مشاوره ی حضوری گرفت ؟(قیمتش مهم نیس حتی اگر میلیون ها هم بشه میپردازم فقط میخوام یک هکربشم)
 • سعید
  سه شنبه ۹ آذر ۹۵ , ۲۰:۱۰
  مسخرس
  همه باور کردن که به همین راحتی و مسخره بازی میشه یه هکر شد
  واقعا مسخرس
  برین به درساتون برسین
  تا یه هکر اشنا نداشته باشین هیچ وقت با این مطالب هکر نمیشین
 • Kali LinuX
  دوشنبه ۸ آذر ۹۵ , ۱۲:۴۲
  سلام ...
  ببخشید دستور netstan و یا netstat-n  چرا تو داس عمل نمیکنه ؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید ....

 • mahdi
  سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵ , ۲۲:۳۲

  سلام خسته نباشید لینک کانال خرابه میشه لینک جدیدشو بزارید

  ممنون

 • حسام
  شنبه ۲۲ آبان ۹۵ , ۲۲:۴۳
  سلام دوستان من نمیتونم بگم هکرم ولی میتونم راه بندازمتون ,چون بنظرمن هکرباید خودش از هوشش استفاده کنه ن ازکسی کمک بخواد !ایمیل بدین یا بیاین تلگرام!یاحق
 • H...A
  شنبه ۲۲ آبان ۹۵ , ۱۹:۴۵
  سلام. من 12 سالمه واسه هکر شدنن باید رشته داشته باشم؟میخوام یه هکر حرفه ای شم میتونی کمکم کنی؟خیلی دوس دارم
 • mobina
  شنبه ۲۲ آبان ۹۵ , ۱۴:۳۴
  سلام من 18 سالمه از بچگی به کامپیوتر خیلی ور رفتم و چیزای زیادی یادگرفتم تا اینکه مشتاق شدم هک رو یاد بگیرم ولی به خاطر درس مجبور شدم کلا بزارمش کنار ولی حالا وقتم ازاد تره و مدرسم تموم شده خیلی دوس دارم یه هکر باشم ولی نمیدونم از کجا شروع کن به انگلیسی هم تقریبا مسلطم اگه کمکم کنید ممنون میشم
 • mohadese
  پنجشنبه ۲۰ آبان ۹۵ , ۱۶:۱۷
  سلام من رشتم کامپوتره عاشق هکر شدنم دوست دارم از این طریق وارد حرفه پلیسی ام بشم به راهنمایی نیاز دارم شدید لطفا راهنماییم کنین ممنون     
  منتظرم
 • دلارام
  پنجشنبه ۱۳ آبان ۹۵ , ۱۸:۵۸
  سلام من 15 سالمه رشتمم تجربیه واسه هکر شدن حتما باید رشتم رو عوض کنم؟؟زبانم خوبه کلاس میرم ....لب تاب هم دارم ....هم به اینترنت دسترسی دارم...کمک
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۴ آبان ۹۵، ۲۳:۳۶
   شماره رو خصوصی ارسال کنین
 • محسن
  سه شنبه ۴ آبان ۹۵ , ۱۴:۵۷
  چونکه گل رفت و گلستان درگذشت/ نشنوی زبلبل سرگذشت . عاقبت گردو دزد شتر دزد گردد.
 • pariya
  يكشنبه ۲ آبان ۹۵ , ۰۹:۰۷
  من فقط از هک کردن زمانی ک نیمباز میرفتم یادمه با xml  بچه هارو عذاب میدادم اون موقع اسممو میشنیدن از روم میرفتن کابوس شده بودم خوبه حالا آیدیارو پس میدادم البته بعد فضولی ولی چ فایده با فیلتر کردنش جلو پیشرفتمو گرفتن خخخخ الان هیچی یادم نمیاد دیگه.
 • aryan
  شنبه ۱ آبان ۹۵ , ۱۹:۵۳
  من واقعا عاشقش هکری هستم  ار کجا شروع کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • سارا
  سه شنبه ۲۷ مهر ۹۵ , ۲۱:۱۵
  سلام می خواستم هکر بشم و به لطف مطالب شما هنوزم انگیزه دارم
 • shadi
  دوشنبه ۲۶ مهر ۹۵ , ۰۳:۰۸
  سلام ممکنه برای مبتدی ها چند تا کتاب معرفی کنید؟
 • سایه
  يكشنبه ۲۵ مهر ۹۵ , ۱۰:۳۹
  سلام... عاقا ما عاشق هکر شدن بودیم... مطالب شما رو خوندیم....دیگه عاشق نیستیم....مى ریم به زندگیمون برسیم ✋✌👋😏
  ممنون از راهنمایى تون 
 • میناز
  دوشنبه ۱۹ مهر ۹۵ , ۰۰:۴۲
  salam 
  man ham mesle baghie be hack alaghe mandan 
  kheili doost daram az hamin alan shooroo konam vali barname nevisi balad nistam 
  mishe lotfan mano rahnamai konin 

  minazjn@yahoo.com 
 • yashar
  جمعه ۱۶ مهر ۹۵ , ۱۹:۱۱
  slm mikhastma beporsam che tor mitoonam be vps yeki ddos bedam be doone in ke ip mo bebine??
 • Mohammad Group NB
  جمعه ۲ مهر ۹۵ , ۲۱:۵۶
  salam doustan shenidam in web har ki hack kone jayeze mide maleke web , gourp ma age jayezash khob bashe hack mikone va rahe nofuz ro ham mifreste be maleke web mifreste , mikhaim bedounim jayeze nagdi hast ya na.
  baraye mobile barname hack bezarin.
 • ایران
  سه شنبه ۳۰ شهریور ۹۵ , ۱۷:۲۱
  هک بازی فروت کرفت رو کی بلده اگه بلدین یاد بدین

 • Ali.DH
  دوشنبه ۲۹ شهریور ۹۵ , ۱۷:۱۲
  سیستم شما هک شد من خودم به تنهایی این کار را انجام دادم حالا میتونن به سیستمتون ویروس ارسال کنم اما این کار رو نمی کنم.Ali.DH
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۹ شهریور ۹۵، ۱۹:۴۶
   سلام .
   ممنون که موجبات شادی ما رو مهیا میکنین .

   دوست عزیز لطفا هرکاری که میتونین انجام بدین ما خیلی دوست داریم با میزان توانایی شما آشنا بشیم .

   ضمنا هر کس بتونی این صفحه وب رو هک کنه تیم ما بهش یه جایزه میده ....
 • ریما
  دوشنبه ۲۹ شهریور ۹۵ , ۰۶:۴۷
  سلام من ریما هسنم و 16 سالمه و به هکر شدن علاقه ی شدیدی دارم و هر چیزی که به کامپیوتر و گوشی و.. مربوط بشه خیلی زود یاد میگیرم و زبان انگلیسیم در حد خوندنو معنی کردن بلدم می خواستم بدونم که شانسی برای یه هکر خوب شدن دارم یا نه؟ با تشکر
 • محمد
  يكشنبه ۲۸ شهریور ۹۵ , ۲۰:۲۶
  سلام کسی میتونه برنامه دیوار و هک کنه ک خرید درون برنامه شو رایگان انجام بدیم؟ اگه کسی داشت خریدارم 

  تلگرام kakero1
 • shaghyegh
  شنبه ۲۷ شهریور ۹۵ , ۱۷:۱۸
  من عاشق هکم . چطور می تونم یاد بگیرم ؟ ترو خدا راهنماییم  کنید😋😍😟
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۹ شهریور ۹۵، ۱۹:۴۰
   سلام 
   همه دوستان میگن عاشق هک هستن و میخوان یاد بگیرن .
   اما کسی از خودش یک راه ارتباطی به جا نمیذاره تا ما شاید باهاش تماس بگیریم .
 • snow girl
  جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ , ۲۰:۵۱
  اینطوری هک یاد نمیگیرید رو سایت یا چیزای دیگه کسایی که هک میخوان یاد بگیرن باید چند زبان بلد باشند یادگیری بالا سرعت داشتن در تایپ کردن همان نوشتن داشتن امکانات داشتن مکان و آشنایی با فنون کامپیوترتر و گوشی از اندروید ویندوز و غیره و آشنایی با برنامه نویسی که در رشته ی کامپیوتر هستش بلد باشند برای یاد گیریه هک باید یک هکر شمارا همراهی کند و دهن شما سنگین باشد نمیدونم منظورمو گرفتید یا نه
 • شایان
  چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵ , ۰۱:۳۶
  سلام من یک باگ امنیتی پیدا کردم ایا سایت رو بترکونم یا نه
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۴ شهریور ۹۵، ۰۹:۴۶
   سلام .
   بفرما بترکون 😅

   کسی که هنوز از  ویندوز 8.1 استفاده میکنه  میخواد سایتمونو بترکونه :))
   بچه ها اگه ما رو ندیدین بای بای  😂😂😂
 • raven
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ , ۰۵:۱۶
  می خواستم بدونم برای هکر شدن باید چه رشته ی درسی بخونیم؟
 • mahdi
  يكشنبه ۲۱ شهریور ۹۵ , ۱۶:۴۸
  میخوام هکر شم تورو خدا کمکم کنید 

 • رضا
  جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ , ۰۲:۰۴
  سلام
  من یه سایت پورن رو هک کردم و یوزرنام و پسورد اون رو حتی تاریخ اخرین لوگین شدن رو هم بدست اوردم . اما با اینکه همه اینا رو دارم نمیتونم لوگین بشم.خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه
 • Single_021
  يكشنبه ۱۴ شهریور ۹۵ , ۱۲:۴۸
  با سلام خدمت همه دوستان و دوست داران هک...
  مطالب ارزشمندیه، یادمه یه دوستی که بهم اموزش میداد در مورد هک میگفت کنجکاویه تو باعث میشه که بتونی راه نفوذ پیدا کنی به هرچیزی...
  نفوذ کردن به هرچیزی به نظر من هک محسوب میشه، بر فرض مثال اگه شما بتونید به یه ماشین بدون اینکه کسی بفهمه شما کی هستید نفوذ کنید یعنی هکرید، خخخ.
  موارد اولیه برای شروع هکر شدن:
  1- زبان انگلیسی فول (اگه هم بتونید بخونید و معنی کنید هم کافیه)
  2- اشنایی با همه برنامه نویسی های روز دنیا (حداقل c یا 2تاشو فول باشید، مهم نیست چی باشه، فقط به روز باشه و توسعه بشه پیدا کرد)
  3- با شبکه و امنیت شبکه کاملا اشنایی پیدا کنید
  4- برای شروع کار از vb شروع کنید (افراد مبتدی، سعی کنید برنامه نویسی یاد بگیرید)
  5- هیچوقت مغرور نباشید، به هیچکس حتی خودتون اعتماد نکنید تو زمینه هک.
  6- از خونه برای هک اقدام نکنید مگه اینکه یک حرفه ای باشید با یک pc فوق العاده که تو ایران هزینه زیادی داره، اینترنت پرسرعت هم که حتما بیاد داشته باشید.
  7- حرف اخر، عجله نکنید، از مغزتون استفاده کنید، یاد بگیرید و بیشتر از همه مطالعه کنید وقت بذارید به علاقه خودتون!!!.
  ممنون از مدیر سایت بابت منتشر کردن نظرم.
 • 44:80:60
  شنبه ۱۳ شهریور ۹۵ , ۱۵:۱۲
  سلامی دوباره طبق اسکن بنده درباره وبلاگ شما دارای دو حفره(باگ)سطح متوسط در بخشlocal filesystem paths found می باشد
  ممنون از توجه شما
 • 44:80:60
  شنبه ۱۳ شهریور ۹۵ , ۱۵:۰۴
  سلام اول اینکه مردم ایران بسیار احمق هستن و جاهلن(قصد توهین ندارم)بعدش برای اینکه بتونید همر ماهر شید نیاز به 15 الی 20 سال زمان نیاز دارید اینقدر احمق و بی ذهن نباشید ما تو ایران کمتر از 40هکر واقعی داریم و دوم اینکه هیچ هکری خودشو هکر معرفی نمیکنه به اینا میگن جوجه
  بدرود
 • فاطمه
  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ , ۱۵:۲۳
  سلام من سیزده سالمه  میخام بدونم چه کلاس هایی باید برم که ی هکر شم 
 • مـــــهدی
  سه شنبه ۹ شهریور ۹۵ , ۱۳:۴۴
  سلام من اسمم مهدی است ۱۴ سالمه کلاس برنامه نوسی c هم دارم میرم ولی یه سوال دارم چطوری هک میکنن با نوشتن یه برنامه مخربی  که بره برای طرف بره  ومثلا بره تو مخاطبان هرچی داره برامون ایمیل کنه   ؟؟؟؟؟ 
 • kamran
  دوشنبه ۸ شهریور ۹۵ , ۰۰:۳۲
  سلام خسته نباشید 
  بنده پسری 15ساله علاقه خیلی زیادی ب هکر شدن دارم و ب زبان انگلیسی هم کاملا مسلط هستم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.ممنون میشم کمکم کنید.
 • hack my heart
  يكشنبه ۷ شهریور ۹۵ , ۲۲:۳۸
  سلام و باعرص خسته نباشید و تشکر از مطالب بی نطیرتون میخواستم بپرسم ایا من یک فرد معمولی برای هکری کدام زیانو میتونم یاد بگیرم یا هکری چیزی کاذب است؟
 • ملینا
  چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵ , ۲۲:۴۳
  من فقط به خاطر این میخوام هک کردن رو یاد بگیرم که بفهمم کی هکم کرده . البته هیجانش هم مرتبطه.
 • گمنام
  دوشنبه ۱ شهریور ۹۵ , ۲۳:۲۱
  میشه آدم هکر بود و کار غیر قانونی نکرد و ثواب جمع کرد .مثل هک گروه های غیراخلاقی و داعشی
 • ali
  جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ , ۱۷:۵۸
  سلام من دوست دارم هکر بشم وضعیت درسهام تاجای است که میتوانم15سال دارمازهرچیزی سر در می آورم هکر شدن یکی از بزرگ ترین آرزوهای مناست استاد برنامه نویسی هستم.
 • raven
  جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ , ۰۳:۰۳
  من ۱۳ سالمه.دوستدارم هکر بشم درسمم به اندازه ای که هکر بشم خوبه و هدفم از هکر شدن اینه که به برادرای ۳۰ سالم اثبات کنم که اگه من یه دخترم دلیل نمیشه اونا از من بهترن
 • علیرضا
  يكشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ , ۱۲:۱۱
  سلام من علیرضا 15ساله هستم.من یک هکر هستم و به این سایت اومدم تا شاید دوره ی آموزشی برای هک سازمان های کشوری داشته باشید.لطفا اگه دراین زمینه آموزش داشتید برام ایمیل بفرستید.
 • A
  شنبه ۲۳ مرداد ۹۵ , ۲۱:۰۳
  سلام من خیلی دوست دارم هک کردن رو یاد بگیرم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم یعنی نمیدونم مربوط به برنامه نویسی هست یا چیزه دیگه یا باید چه اطلاعاتی باید داشته باشی تا بتونی یه هکر بشی ممنون میشم راهنمایی کنید 
 • asal
  جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ , ۰۰:۴۲
  سلام من الان 15 سالمه و از ده سالگی شروع به برنامه نویسی کردو و با زبان انگلیسی تسلط کامل دارم و با برنامه های tl.cclpاشنایی کامل دارم ایا من میتونم یه هکر باشم


 • بی نام
  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ , ۱۹:۲۴
  من پسر ۴۱سالم و میتونم جیمیل رو به سادگی گول بزنم وکاری کنم که خود جیمیل پسوردرو در اختیارم بذاره اما هنوز یاد نگرفتم چطورب از دومرحله تی بگذرم اگه می دومی خواهشن بگو  با تشک
  خواهشن جوابمو بده
 • عاشق هک
  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ , ۱۶:۲۳
  سلام. 
  من عاشق هک هستم. هکر بودن رو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم به زبان انگلیسی هم مسلط هستم..خواهشا راهنماییم کنید
 • amir hosein
  شنبه ۱۶ مرداد ۹۵ , ۰۴:۰۳
  سلام خسته نباشید
  من با رم دو و پردازنده دو هسته ای 5500 چه لینوکسی نصب کنم؟
 • پارمیدا
  پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵ , ۱۱:۲۲
  سلام من دختری ۱۴ ساله هستم
  به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستم
  علاقه ی زیادی به هیجان دارم
  ولی این طور که شما میگید و من هم باور قلطی نسبت به هک داشتم در همون حال قبولش کردم اگر ما نباید شکننده باشیم چیرو باید درست کنیم از کجا معلوم که خودمون نشکنیم و یکی از ما زیرک تر نباشه
 • mohammadreza. Hacker@
  چهارشنبه ۶ مرداد ۹۵ , ۱۱:۴۶
  سلام من پسر 14 ساله ای ام عاشق هکریم .
  میشه راهنماییم کنین جمیلی که با راستی ازمایی 2 مرحله ساپورت میشه  امکانش هست که بتونم هکش کنم .
  ممنون میشم جواب بدید باتشکر از لیدر محترم و تمامی ممبر ها


 • امیر ام
  پنجشنبه ۳۱ تیر ۹۵ , ۲۲:۱۳
  سلام داش من ۱۴سالمه و دارم هکری رو یاد میگیرم .می خواستم بدونم چه جوری ای پی کامپیوتر دیگران را برای نفوذ پیدا کنم؟؟خیلی ممنون لطفا جواب بدین
 • mahdi
  سه شنبه ۲۹ تیر ۹۵ , ۲۲:۳۸
  سلام یه سوال دیگ من نیمی از راه هک رو رفتم حالا میخوام بدونم چه طورمیشه مدل گوشی رو عوض کرد چون من بیشتر رو هک وای فای کار میکنم و مجبورم برای امنیت خودم مدل گوشیم رو حی عوض کنم تا کسی نفهمه چون چند وقت پیش شکایت کردن و پونصد هزار جریمه شدم ممنون اگه بگید
 • یه بنده خدا
  دوشنبه ۲۸ تیر ۹۵ , ۱۱:۲۳
  سلام من 14 سالمه و میخوام یک هکر بشم از شما درخواست این رو دارم که در رابطه با برنامه نویسی بیشتر توضیح بدید تازه به زبان انگلیسی هم کاملا مسلط هستم 
 • محمد
  جمعه ۲۵ تیر ۹۵ , ۱۵:۰۵
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت ببخشید اگر هکر بخواهیم بشیوم باید برنامه نویسی بلد باشیم یا طراحی وب یا هردو را اگر هر دو را باید بلد باشیم کدام را اول یاد بگیریم ؟
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۸ تیر ۹۵، ۰۰:۰۴
   با سلام. اول از برنامه نویسی شروع کنید.
 • غلامرضا
  دوشنبه ۲۱ تیر ۹۵ , ۱۸:۴۵
  با سلام و خسته نباشید ختدمت مدیر محترم.من خیلی دوست دارم هکر بشم و الان رشته کامپیوتر هستم و برنامه نویسی ویزوال بیسیک خوندم آیا ویژوال بیسیک برای هک خوبه؟در ظمن زبان خارجی هم از انگلیسی بلدم تا حدودی آیا زبان انگلیسی هم مناسب است برای هک کردن. من الان فقط میتونم وای فای هک کنم تو را خدا کمکم کنید چکار کنم مدیر محترم.
  با تشکر 
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۲ تیر ۹۵، ۰۸:۴۳
   یادگرفتن زبانی همچون ویژوال بیسیک خیلی هم خوبه . با پایه برنامه نویسی آشنا میشین. اما سعی کنید برنامه نویسی تحت وب رو آغاز کنید.
 • mahdi
  دوشنبه ۲۱ تیر ۹۵ , ۱۸:۳۹
  سلام یه سوال برنامه نویسی کامپیو تر برای هک خوبه؟ از دستتون دلخرم چرا جواب ندادید ؟

  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۲ تیر ۹۵، ۰۸:۳۸
   سلام. سعی کنید بیشتر سمت برنامه نویسی تحت وب برین.
 • علی زارعی
  دوشنبه ۲۱ تیر ۹۵ , ۰۶:۱۷
  سلام ببخشید میخوام یه هکر ماهر بشم به هکر شدن هم ایمان دارم اگه میشه کمکم کنید مرسی
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۲۱ تیر ۹۵، ۱۴:۲۴
   سلام اول مطالب سایت رو کامل مطالعه کنید. و بعد از اون به کانالمون عضو بشین و باحوصله مطالب رو دنبال کنید.
 • mahdi
  يكشنبه ۲۰ تیر ۹۵ , ۲۳:۲۷
  سلام یه سوال برنامه نویسی کامپیو تر برای هک خوبه؟
 • امیرم
  جمعه ۱۸ تیر ۹۵ , ۱۸:۰۱
  سلام من خیلی وخته دنبال هکم توفامیلم چون من کار با کامپویتر اینام خوبه بهم میگن اقای هکر ولی هر سایت یه چیز درباره هک میگه الان من اون هکای قبلیم یادم رفته منو راهنمایی کنید
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۹ تیر ۹۵، ۱۲:۰۳
   با سلام. به کانال تلگراممون مراجعه کنین. و اگه یچیزایی یاد دارین فیلم ها رو ببیند. در غیر اینصورت بقیه مطالب رو دنبال کنید.
 • mahdi
  يكشنبه ۱۳ تیر ۹۵ , ۱۳:۵۹
  سلام یه سوال دیگه داشتم چه گونه وای فایهای قدرتمند وی پی دو را هک کنیم لطفا سریع جواب بدید
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۴ تیر ۹۵، ۰۱:۲۷
   با سلام. راجب هک وای فای چندین مقاله  رو داخل وبسایت  قرار دادیم.  اونها رو بخونید متوجه میشید.
 • ali
  يكشنبه ۱۳ تیر ۹۵ , ۰۴:۱۹
  سلام پسری 17 ساله هام دوست دارم هکر بشم البته چند تا چیز هم کردم ولی مثلا میخوام کد های گرفت کارت هم کنم لطفا زود جوابم را بدید
 • mahdi
  شنبه ۱۲ تیر ۹۵ , ۲۳:۱۲
  سلام من مهدیم سنم سیزده میخوام هکر شم چه کنم لطفا کانال تلگرام دارید بگید 
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۲ تیر ۹۵، ۲۳:۲۲
   با سلام
   روی تصویر تلگرام پایین مطلب کلیک کنین و عضو کانال بشین.
 • e-m hacker
  شنبه ۱۲ تیر ۹۵ , ۲۲:۳۸
  no thing but i can this web you can search my name in web
 • محمد
  شنبه ۱۲ تیر ۹۵ , ۰۲:۱۷
  سلام عزیزان اگرکسی نرم افزار خوب داره میشه به ایمیلم بفرسته منم نرم افزار خوب دارم اخه نمیشه نرم افزار های هک کردن دانلود کردممنونzmohzarif@gmail.com
 • علی
  جمعه ۱۱ تیر ۹۵ , ۰۹:۳۱
  سلام من من بلدم  هک کنم هک جیمیل . گوشی ، وایفا، واتساپ، تلگرام، ویروس ساختن، و یکی از چیز هایی که تازه یاد گرفتم هک با استفاده از یک اس ام اس است ، من تا کنون 2 بار اموزش و پرورش را هک کردم و به زبان های روسی ، انگلیسی و ترکیش مسلط هستم ، در برنامه نویسی اوستا هستم من  میتونم کلش رویال  رو هک کنم کسی سوالیداش ایدی تلگراxiponex@ درضمن اموزش هم میدم افراد 10 الی 25 سال به ایدی مراجعه  کنن و رایگان اموزش بگیرن ، اگه به هکر شدن علاقه دارید زبان روسی بهترین زبان است  ، به امید دیدار
 • علی
  جمعه ۱۱ تیر ۹۵ , ۰۹:۱۴
  سلام من یه هکر م اگه کسی در مور  هکر شدن سوالی داش این ایدی تلگرامه  xxxAlixxx@
 • رضا
  جمعه ۱۱ تیر ۹۵ , ۰۳:۱۴
  یه جای کار میلنگه تو نظرات!
  اولا چرا همه بیا گفتن سنشون پیامشون رو شروع میکنن؟!
  بعدم چرا نود درصدشون بین ده تا شونزده ساله هستن؟؟؟؟؟؟
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۱ تیر ۹۵، ۰۳:۵۷
   لطفا نظرتون رو شفاف اعلام کنید.
   با تشکر
 • مهراد
  چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ , ۲۳:۰۸
  اگه خواستید گروه بزنید منم بیارید
  ایدی تلگرام


  @trojanvirus021
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۰ تیر ۹۵، ۰۰:۰۳
   با سلام به کانال  اینفونت جوین بشین اگه بخوایم گروه بزنیم از اونجا اطلاع رسانی میشود.
 • مهراد
  چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ , ۲۲:۵۹
  سلام من به پسر 13 ساله هستم من ساکن ایرانم و خیلی خیلی به هکر شدن و هک علاقه دارم اگه کسی میتونه کمکم کنه به بگه
  انشالا من و بعضی دوستانی که دوست دارن هکر شوند هکر شوند به دلیلی که به سود کشور خود کار کنند نه کشور خودشونو هک کنند
 • هادی
  يكشنبه ۶ تیر ۹۵ , ۰۶:۲۹
  سلام.از مطالبتون بی نهایت تشکر.من پسری 16 ساله هستم.عاشق هکر شدنم.میشه لطف کنید بگید باید با چه برنامه هایی کار کنم چه کتاب هایی رو بخونم.لطفا کمکم کنید من هنوز هیچی در مورد هک نمیدونم.اینم ایدیمه اگه گروه یا کانال دارید عضوم کنید.@Hadihaker
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۶ تیر ۹۵، ۱۵:۱۶
   با سلام توضیحات لازم قبلا داده شده لطفا مطالب رو کامل بخونین.

   در ضمن یک کانال برای این وبسایت راه اندازی شده کافیه برای پیوستن به کانال روی تصویر آخر مطلب کلیک کنید.
 • شیما
  شنبه ۵ تیر ۹۵ , ۱۴:۱۲
  سلام من شیما14سالمه به هکری خیلی علاقه دارم میخوام یه هکر واقعی وخوبی بشم .باید چیکار کنم؟ 
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۵ تیر ۹۵، ۱۴:۵۷
   با سلام.
   از این پس مرحله به مرحله داخل وبسایتمون مطالب مربوط به هک و امنیت رو قرار خواهیم داد. شما هم این مطالب رو دنبال کنین.
   در ضمن اگه واقعا قصد ورود به این عرصه رو دارین از همین الان روی زبان انگلیسیتون کار کنین.
   با تشکر مدیریت 
 • محمد
  شنبه ۵ تیر ۹۵ , ۰۲:۱۲
  با عرض سلام و وقت بخیر
  من پسری 21 ساله هستم و خیلی به هک علاقه دارم و اینو میدونم برای بادگیری هک باید مباجث شبکه و امنیت شبکه و.... بلد باشم اما برای زبان برنامه نویسی از کدوم زبان برای شروع یا زبان اول استفاده کنم و اینو بگم که یه کم آشنایی دارم با زبان c++ ، و رشته تحصیلیم الکترونیکه ، خیلی علاقه دارم و مثه یک رویا برام میمونه ، اینم ایدی تلگرامه @mohamad3131دوستان عزیز اگه گروه ساختن منو لطف کنین عضو کنین . ممنون از همه دوستان
 • hassan
  جمعه ۴ تیر ۹۵ , ۱۳:۲۰
  سلام من خیلی به هک علاقه دارم .نمیخوامد تو راه خلاف ازش استفاده کنم لطفا به ای من بیاید hassa598sh@هرچی بخواید میدم 
 • n.s.r
  جمعه ۴ تیر ۹۵ , ۱۲:۴۶
  ببینید دوستان وقتی شما میتونید یه هکر حرفه ای باشید که راه های ایجاد امنیت رو بلد باشین همین طور که یک متخصص امنیت حرفه ای راه هایی که دزد میتونه دزدی کنه رو میبنده بعدشم بدونید که هک نوعی دانش است که میتونیم با اون امنیت خودمون رو تامین کنیم  ,
  یک هکر ماهر به اکثر زبان های برنامه نویسی تسلط کامل داره و طبق دیکشنری هکر ها برای ماهر شدن در یک زبان برنامه نویسی و تسلط بر آن حداقل 10 سال زمان نیاز است//
  در ضمن باید بدونید که هرگز نباید ناامید شد چون که فراگیری کامل هک  پستی بلندی های زیادی داره و همچنین نیازمند صبر و حوصله ی زیاد..
  #برای افراد مبتدی توصیه ی من این هست که اول کار خودشون رو با نوشتن ویروس های کوچیک batch شروع کنن که مخصوص ویندوز هست  و با یک سرچ میتونید اموزش های اون رو گیر بیارید
  باید عرض کنم که بنده در حال ایجاد یک گروه هکری هستم و این ایمیلم هست که میتونیم در ارتباط باشیمn.s.r.bluedatvar@gmail.com

  به امید ایران سرفراز


 • تنها
  جمعه ۴ تیر ۹۵ , ۰۰:۳۴
  سلام. من از نظر شما دوستان استفاده کردم. من یک دختر 12 ساله هستم.خیلی دلم می خواد هکر شم.کدوم کتاب رو باید مطالعه کنم؟ 
 • علی0
  پنجشنبه ۳ تیر ۹۵ , ۱۶:۰۱
  با سلام به شما
  من یک پسر 15ساله هستم ویژگی هایی که دارم:
  1-به نرمافزار های روز واردم 2متاسفانه هک بلوتوث رو فقط بلدم3صبرم بالاست4تایپیستم5وقت فعلا خیلی دارم
  دوسدارم یک فرد یا سایت یا مکانیو برای اموزش هک معرفی کنید .
  ایدی تلگرامم هم@marfax هستش لطفا بیاید هکری تو خونمه و هر چی باشه پایم براش ادمی هم هستم که ازش به بهترین نحو ستفاده میکنم .
 • احمد کمالی
  چهارشنبه ۲ تیر ۹۵ , ۱۴:۴۰
  چگونه یک بازی را هک کنیم
 • mohammadhousen basouli
  چهارشنبه ۲ تیر ۹۵ , ۱۴:۱۰
  سلام خدمت همه ی دوستان، من پسری 12 ساله هستم دوست دارم برنامه نویسی یاد بگیرم ولی متاسفانه  نمیدونم به کجا مراجعه کنم نمیدونم باید از کجا شروع کنم به کی بگم کسی نمی تونه به من یه راهنمایی کنه؟ من واقعا خیلی دوست دارم برنامه نویسی و در کل این ها رو یاد بگیرم ولی هنوز هیچ چیز یاد نگرفتم 😩،لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه.
 • احسان خان
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۲۰:۳۳
  سلام و درود 
  اگر میخواین که هکر شوید به این مثال توجه کنید
  شما یک منزلی دارید ک برای وارد نشدن دزد . قفل های رو میذارید 
  خب اقای دزد هم  اون قفل ها رو باز میکنه به شیوه های مختلف 
  برای اینکه بتونه چیزی از اونجا برداره اشنایی با خونه  راه رسیدن ب خونه و ماندن و فرار کردن پاک کردن رد پا باید بلد باشه .
  در دنیای دیجیتال هم همین موضوع هست .
  برای رسیدن به اونجا بایستی شبکه بلد باشید برای ورود به اونجا امنیت شبکه بلد باشید و باقیش هم ک سادست .
  من توصیه میکنم علم واقعی شبکه و امنیت رو کاملا یاد بگیرید برای شروع حداقل 20 کتاب 2000 صفحه ای تمام انگلیسی پیش رو خواهید داشت .
  اگر میخواین علمی یاد بگیرید برید سراغ تولید کنندگان این علم ها معمولا در امریکا هستن . این همه راهو نمخاد برید با اینترنت انها در منزل شما هستن . 
  درضمن کسی هکر واقعی هست ک مثلا فلان سایت امنیتی درامریکا رو هک کنه .  کسانی که مودم یا تلگرام یا این چیزای ساده هک میکنند هرگز هکر نخواهند بود.

  حرف اخر 
   اگر میخوای هکر بشی برو دنبال عالم علم امنیت شبکه 
  در ضمن یادتون نره این علم ها پایانی ندارد و وقتی واردش بشی 
  دقیقا مثل این میمونه که از رودخانه ای وارد یک رود خانه ای دیگر و سپس باهم وارد دریا میشید و از اون دریا وارد اقیانوس خواهید شد .

  تشکر               احسان خان .

  samsomi1@yahoo.com 
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱ تیر ۹۵، ۲۳:۴۲
   با تشکر از نظر خوب دوست عزیزمون آقا احسان
 • مهدی
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۱۶:۳۸
  تاچندوقته دیگه بزرگترین اتفاق اینترنتی درجهان اتفاق میفته منتظر باشید
 • erfan et
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۱۶:۱۴
  سلام هر کی اپل ایدی میخواد به  @Lerton پیام بده فقط 5 هزار تومن
 • hacking
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۱۰:۴۹
  سلام دوستان من یه هکر حرفه ای هستم و الان در امریکا هستم و با تیم هکران کلاه سفید مشغول به خدمتم دوستان هکر شدن برای هر کسی نیس باید فرد در این رشته باید به شدت تلاش کنه شما باید به زبان انگلیسی مسلط و بروز و در برنامه نویسی عالی باشین
 • بهنام
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۰۵:۵۰
  سلام من وقتی کوچک بودم عاشق مباحث کامپیوتر الان هم رشتم کامپیوتره عاشق هک هستم صحبتهایی که کردید عالی بود چشم حتما من زبان خارجه و... رو میبرم بالا.در ضمن من مباحث مربوط به کامپیوتر رو خیلی سریع یاد میگیرم این کمکم میکنه درسته؟؟؟
 • عرفان
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۰۰:۵۰
  سلام 
  من عرفان هستم من علاقه خیلی زیادی به هکر شدن دارم.
  اگه بشه لطفا در تلگرام یه کانال یا گروهی باز کنید و اموزش بدید.
  ممنون از توجه شما 
  🙋
  🔰E.M.R.B.T🔰
 • ghazal
  سه شنبه ۱ تیر ۹۵ , ۰۰:۱۲
  سلام من 13سالمه و جدیدا علاقه شدیدی به هکر شدن پیدا کردم میخوام از همین الان شروع کنم ولی من نه برنامه نویسیم خوبه نه زبانم 
  اگه کسی هست که کمکم کنه و بهم یاد بده ممنون میشم 
  راستی اگه تو تلگرام گروه برای کسایی مثل من که عشق هکر شدن هستم سراغ دارین بگین 
 • دانش اموز
  يكشنبه ۳۰ خرداد ۹۵ , ۱۹:۵۶
  سلام . یه دخترچهارده ساله ام  زیاد چیزی درباره هک کردن نمیدونم ولی دوست دارم یاد بگیرم فک میکنم میتونم فقط کسی نیس بهم  یاد بده هک گوشی رو یاد دارم
 • محمد
  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ , ۱۴:۴۸
  سلام من نمی دونم از کجا اصلا باید شروع کرد لطفا پاسخ بدید   ممنون
 • Mohammad
  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ , ۰۹:۲۰
  ایدی تلگرامم 
  @capitanpilot1375
 • Mohammad
  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ , ۰۹:۱۹
  سلام من ۱۶ سالمه دوست داراز هکرای بزرگ شم تورور خدا چیکار کنم میخوام با یه نفر که هکر بزرگیه اموزش ببینم این ایدی تلگراممه تورو خدا پی ام بده هر کی اموزش خصوصی داره
 • Server Hacker
  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ , ۰۴:۴۰
  Hack Be dardetun NemiKhore .. Be Zendegitun Fek Konin 

  کمک خواستین در خدمتم .. 

  تلگرام : www.telegram.me/iu456
 • joker
  چهارشنبه ۲۶ خرداد ۹۵ , ۱۴:۱۵
  سلام من13سال دارم هک وایفای بلدم و تا حدودی هک جیمیل بلد هستم ولی هک واتساپ میخواستم یادبگیم لطفا اموزش بدین الان4سال دنبال یادگرفتنم و اگه میشه بگین کجا اموزش ببینم


 • آقایی
  چهارشنبه ۲۶ خرداد ۹۵ , ۰۰:۴۶
  سلام
  من کارم باز کردن گاوصندوقه ولی به صورت مکانیکی حالا چه رمز مکانیکی باشه چه دیجیتالی ولی دوس دارم رمز های دیجیتالی و  حرفه ای تر باز کنم اگه کسی اطلاعاتی داره که کمکم کنه رهنماییم کنه ممنون میشم
 • syamak
  شنبه ۲۲ خرداد ۹۵ , ۰۳:۰۰
  سلام .الان چهل سالمه تحصیلات هم صفر. مخم خیلی بد کار میکنه از لحاظ انگلیسی یاد گرفتن . ولی خوبیم این یه راهی و کافی یکی تا حدودیش و بهم یاد بده خودش به مقصد نرسیده من اونجام . بدبختی شرایط زندگی نذاشت چیزی یاد بگیریم . تو این چند سال عاشق برنامه نویسی و غیره و ذالک شدم قصدمم هک کردن چیزی برای اذیت نیست فقط دوست دارم علمش و بلد باشم . شایدم بتونم بدرد بخورم . 
 • علی
  شنبه ۲۲ خرداد ۹۵ , ۰۱:۵۷
  هرکی میخواد هک کلش آف کلنزو بگیره بیاد
  clashbazzhaa@
 • عادل
  جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ , ۱۶:۴۷
  سلام خسته نباشید عادل هستم 18 سالم هستم من یک مشکل کوچیک دارم از شما ها دوستان خواهشمند هستم بیایید بهم کمک کنین من یک جیمیل داشتم پسورد و جیمیل خودم رو به یک نفر دادم الان پسورد منو عوض کرده ایمیل بازیابی منو تغیر داده من به اون جیمیل خیلی نیاز دارم سال و ماه جیمیل خودم رو بلدم هرکی خوب بلده بیاد بهم کمک کنه اینم شماره تلفن من 09157518191 تلگرام واتس آپ دارم ممنون میشم مشکلم رو حل کنید بخدا ثواب میکنید کمکم کنین 
 • sina
  پنجشنبه ۲۰ خرداد ۹۵ , ۲۲:۲۳
  دوستانی که هکر هستن ما داریم یه گروه میزنیم بیان این ایدی تلگرام
  Hacker_4@
  داداشای گلم حتما بیاید


 • sina
  پنجشنبه ۲۰ خرداد ۹۵ , ۱۸:۳۹
  من خیلی دوست دارم یه هکر واقعی شم ولی نمیدونم باید چیکار کنم از کجا 
  اموزش بگیرم اگه کسی هست که میتونه کمک‌کنه بیاد تلگرام پی ویم👍
  @sina_rad1
  ترو خدا بیاین کمک کنید

 • مهدی
  پنجشنبه ۲۰ خرداد ۹۵ , ۰۸:۴۵
  سلام دوستان من از ۷ سالگی به گلاس زبان می رفتم و در حال حاضر به زبان مسلط هستم ،من الن ۱۷ سالمه ویه هکر واقعی هستم هکر شدن فقط دوست داشتن نیست باید تلاش کرد .
 • Vorojak
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵ , ۱۲:۱۸
  سلام منم خیلی دوست دارم هکر شم ولی متاسفانه نمیدونم 
  از کجا شروع کنم و کجا اموزش ببینیم ممنون میشم اگ کمکم کنین
  ایدی تلگرامم گذاشتم خوشحال میشم کسی کمکم کنه با تشکر
  @V0r0jak0098
 • ن
  جمعه ۱۴ خرداد ۹۵ , ۲۲:۴۲
  خاک به سرم من ٣٠ سااالمه تازه الان فهمیدم هک دوس دارم ولی هیچی نمیدونم
  من ١٥ سالگیم اصن نمیدونم کجا سیر میکردم،اخه چجوری اینا که کمم نیستن ماشالا از ١٠ سالگی هک میکردن حالا هرچی من اون موقع اصن نمیدونستم کلمه هک هم وجود داره وااای من چیم اینا چیند من نا امید نشدم ولی ....ولش قابل وصف نیست حالم
 • امید
  جمعه ۱۴ خرداد ۹۵ , ۱۷:۴۳
  سلام مطلب خوبی بود
 • فاطمه ز
  يكشنبه ۹ خرداد ۹۵ , ۱۴:۲۵
  من هیچی از هکری بلد نیستم ولی خیلی دوست دارم یه هکر شم من 14 سالمه دیگه خسه شدم اه اه اه
 • Black mod
  سه شنبه ۴ خرداد ۹۵ , ۱۱:۲۷
  سلام من میخام سیستم امنیت اموزش پرورش کل روحک کنم چیکارکنم
 • Ali,ds
  دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ , ۲۳:۲۷
  Salam age emkanesh hast begid sistem linoks daghighan karesh chi hast???
 • ali7
  دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ , ۲۲:۵۸
  سلام من 16 سالمه اصلا نمی دونم هک کردن به چه دردی می خوره ولی دو تا ویژگی دارم یکی صبر یکی پشتکار امید هم دارم یه هکر خوب بشم از شما فقط انتظار کمک و راهنمایی دارم.
 • m.m._hgy
  يكشنبه ۲ خرداد ۹۵ , ۲۲:۴۰
  من خودم ۱۴ سالمه‌ بعضیا گفتن نمیشه تو این سن هک کرد و هکر خوبی شد
  میخواستم بگم نه اینطوری نیست
  من هر نوع هک رو بلدم هر کس میخواد هر سوالی بپرسه ازم بپرسه
  mohamadha1380@gmail.com
 • محمد
  شنبه ۱ خرداد ۹۵ , ۱۸:۳۰
  محمد اگه میخوای وای فای همسایتو هک کنی خیلی کار خوبی نیست ولی اگه دوست داری بیا تلگرامم بهت یاد بدم                                                         mohammad_9922@
 • Biohazard
  شنبه ۱ خرداد ۹۵ , ۱۰:۰۵
  سلام .
  اگه به بیشتر پیام ها توجه کنید میبینید که این ها همه آرزوی هکر شدن دارن. بهتره همتون بدونید که الان هیچ هکر 12 یا 14 ساله ایی که خیلی کار بلد باشه وجود نداره! بیشتر هکر ها حدود 20 سال یا بالاتر سن دارن . اینو برا این گفتم که عجول نباشید. خود من هم الان 14 سال دارم و چیز زیادی از هک نمیدونم. تقریبا 1 ساله دارم سعی میکنم به نتیجه های زیادی هم رسیدم. مثلا هک بازی ها-هک وای فای-جاسوسی گوشی طرف و و و...
  پس عجول نباشید. فکر نکنید که هکر بودن اینه که دو تا کد مینویسی طرف هک میشه :| بیشتر افراد هم وسطای کار دیگه از هک و اینا خسته میشن و میرن.به نظر من بهتره یه گروه تلگرام بسازیم و همه بیان توش اینجوری میتونیم از اطلاعات هم دیگه با خبر بشیم .
  در این باره کسای دیگه ای هم حرف زده بودن ولی بهتره که این موضوع بین ما قطعی شه .
  اگه تا چند روز دیگه کسی گروه نساخت خودم میسازم هرکی خواست بیاد توش این شاید یکی از راه هایی باشه که میتونیم در علم هک پیشرفت کنیم. با تشکر از مطلب خوبتون.
  راسی اینم بگم که یکی از دلایل ساختن گروه تلگرام اینه که بعضیا ریپورتن و نمیتونن با هم چت کنن.
  اگه واقعا به هک علاقه دارید پیگیر این قضیه بشید.
 • امین تنها
  پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۵ , ۰۸:۵۸
  سلام دوستان من امین تنها هستم من یه هکر نیازدارم 0939098769واتساپ ممنون میشم اگه بم کمک کنید

 • ابوالفضل
  دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۹۵ , ۱۷:۳۱
  من یک برنامه دارم کل بازی هارو هک میکنه یعنی پولتون بی تهایت تیر اصلحتون بی نهایت و هرچی که بخوای 6 مگ هم بیشتر نست خواستین بگین اشمشو بهتون بگم
 • mehran
  دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۹۵ , ۰۱:۵۵
  سلام من عاشق هکری هستم به خیلی از چیز هاش‌مسلطم ولی‌نمیدونم از چه برنامه هایی استفاده کنم لطفا بهم بگید 
  ایدی تلگرام@mehran_eb7
 • محمد
  شنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۵ , ۲۰:۵۳
  چطوری وای فای همسایه رو هک کنم؟کمک کنید

 • mobin-hf
  شنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۵ , ۱۴:۵۶
  سلام من از 9 سالگی هک را شروع کردم و الان 12 سال دارم و یک هکر پایه هستم من بازی های زیادی هک کردم و به نتیجه رسیدم امروزا تنها فکری که سرم را شلوغ کرده هک بازی clash royale است ولی متاسفانه نتونستم هکش کنم اگه هک کردین از تلگرام بهم بگین       ای دی تلگرام:Mobin Hf
 • امیر حسین
  يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۵ , ۱۴:۳۰
  سلام من عاشق هکم اولین چیزی که هک کردم وای فای همسایه بود دومین گوشی یکی از دوستان هدف دوم خیلی خفنه 
 • حسین
  چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۹۵ , ۱۳:۴۷
  سلام بچه ها من دانش اموز سال اخر رشته کامپیوتر هستم اول این که تونستم زبان html رو کامل یا بگیرم و علاقه خیلی زیادی به هک و برنامه نویسی دارم و بعد زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک یاد گرفتم و امسال وارد دانشگاه میشم  اگر به هکری علاقه دارید اول باید درکش کنید خیلی هدفشون از هک فقط خرابکاری اما هک اینطوری نیست
 • امیر حسین
  سه شنبه ۷ ارديبهشت ۹۵ , ۲۲:۴۵
  سلام من 12 سالمه وعاشق هک وبرنامه نویسی هستم ولی راستش رو بخواین نمی دونم از کجا وچطور شروع کنم لطفا کمکم کنید 
  با تشکر وسپاس فراوان از مدریت وبلاگ
 • bardiabf
  پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۹۵ , ۱۷:۳۰
  salam mn 15 salame asheghe hacker shodanam vali hichi azash nemidunam tazegiya tasmim be kelas raftan baraye iad giri barname nevisi gereftam vali hanuz ghatii nashode az tamame kasani ke mitunan ie komake kuchik be mn bokonan hala moarefi barnameii harchi farghi nadare be telegramam pm bedan MERSI telegram.me/TIMFUCKERSON
 • reza
  سه شنبه ۳۱ فروردين ۹۵ , ۱۷:۲۰
  ----------  توجه -_-------
  سلام دوستان اینجور که دیدم بیشتر شما 12 الی 16 ساله بودین منم 15 سالمه عاشق هک هستم. تنها نمیشه یاد گرفت من تصمیم دارم یک گروه تو تلگرام بزنم هرکی هر علمی از هک داشته باشه اون یکی یاد میگیره و با کمک هم میتونیم یاد بگیریم 12 الی 16 ساله بیاد لطفا اینجوری همسنیم روحیه میگیریم مشکلاتمون حل میکنیم
  ایدی تلگرام من :
  evilsefat

  امیدتون از دست ندین باید برای هر چیزی جنگید...
  نظر من ثبت کنید لطفا
 • شبنم
  جمعه ۲۷ فروردين ۹۵ , ۱۸:۳۲
  سلام توروخدا این وبو برام هک منید بلد یستم هک کنم

  برای هک هم یه دلیل خصوصی دارم

  ادرس وبش

  http://afire.blogfa.com/
 • امیر
  جمعه ۲۷ فروردين ۹۵ , ۰۱:۱۴
  با حرف آخرت موافقم
 • عرفان
  سه شنبه ۲۴ فروردين ۹۵ , ۰۳:۱۹
  سلام ،، تو برنامه نویسی به ریاضیات لازم نیست و اگه هم نیاز داره چقدر باید خوب بشه
 • علی
  شنبه ۲۱ فروردين ۹۵ , ۲۳:۵۹
  سلام من 14سالم هست جیمیلم توسط یکی از دوستانم هک شد رمزم عوض کرد همه شماره تلفن های بازیابی ک گذاشته بودم عوض کرد می تونین برام برش گردونید ممنون از سایت خوبتون آرزو دارم بر گرده
 • اسماعیل جهانی
  پنجشنبه ۱۹ فروردين ۹۵ , ۱۰:۰۱
  سلام من میخواهم هکر شوم نیاز به کمک دارم
 • محمد
  دوشنبه ۱۶ فروردين ۹۵ , ۱۵:۴۸
  سلام من 15 سالمه من میخوام برنامه نویسی یاد بگیرم میخواستم بدونم که باید کلاس برم یا بدون کلاس هم میشه ممنون میشم جواب بدین؟
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۶ فروردين ۹۵، ۲۲:۵۲
   برای شروع بهتره کلاس برین
   و در ضمن برای شروع زبان C یا ++C زبان خوبیه 
 • عرفان
  پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵ , ۲۱:۱۸
  سلام.
  توضیحات خوبی بود . من علاقه شدیدی به اینجور چیزا دارم . تمام توضیحاتی که گفتینو ,, استعدادش رو کاملا دارم اما فقط باید انگیلیسیم رو خوب کنم . به نظرتون به هدفم میرسم؟؟
 • ناظر
  چهارشنبه ۱۱ فروردين ۹۵ , ۲۳:۵۱
  سلام من ۱۵سالمه 
  باید بگم من آدم خیلی کم حوصله ای هستم ودوست دارم زود تر به نتیجه برسم
  واین راه هایی که شما میگین خیلی طول میکشه
  کلاس برنامه نویسی هم رفتم اما بیشتر زده شدم فکر کنم برای این بود که خوب یاد نمیداد
  درکل آیا کار ارزش مندی هست که بخواهیم در آن وقت بزاریم ویا اصلا امیدی هست که یاد بگیرم؟
  لطفا راهنماییم کنید
  آدرس جمیل:nazername@gmail.com
 • H@I<3R
  چهارشنبه ۱۱ فروردين ۹۵ , ۱۱:۲۰

  سلام دوستان من15 سالمه از10ساله گی تا هالا دارم باکامبیوتروهک کار میکنم شکر خدا بچیز های زیادی دست پیدا کردم من توی یک خانواده عادی زندگی مکنم و لی چون شرایت مالی ما خوب نیست نتونستم وسایل مورد نیاز مثل یک کامبیوتر با سخت افزار بالاجور کنم ولی خدارو شکر که با همینم به جای رسیدم حالا دوستانی که می خوان هکر شوند باید تموم اون دستورات که گفتند انجام بدند من میگم اگه بخواید اول ویروس نویسی را از نوشتن بانود پد شروع کنید خیلی خوب هست امید وارم همه به ارزو هایی که دارند برسند اگر خواستید یک کتاب خودم نوشتم  خیلی کم است ولی به ویروس نویسی با نود پد به شما کمک میکنه                 با تشکرH@I<3R

 • نات هکر
  شنبه ۲۹ اسفند ۹۴ , ۱۲:۳۸
  اصلا خوب نبود
 • saleh
  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۹۴ , ۱۷:۰۶
  من 15سالمه ومیخوام هکرشم مناز 12سالگی شروع کردم ولی به هیچ جایی نرسیدم از توضیحات شما ممنونم زبان انگلیسی رو یاد گرفتم ولی دوست دارم یه معلم داشته باشم که کاملا مطلبو در اختیارم بزاره ولی انجور چیزی نیست
 • zulfiqarali
  يكشنبه ۱۶ اسفند ۹۴ , ۱۳:۳۹
  من خیلی دوست دارم هکر شوم 

 • MOHSEN
  جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ , ۱۳:۴۳
  خوب بود
 • امیر
  پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ , ۲۰:۰۲
  سلام.میشه دقیقا منابع و علومی که برای شروع هک لازمه بفرمایید?
  من دانشجوی رشته ی مهندسی برق هستم و کمی با برنامه نویسی ابتدایی اشنایی دارم.برای موضوع هک هم هدفی دارم که انشالله هم خدا خوشش میاد هم خلق صالح خدا
  ممنون میشم راهنمایی کنید
 • علیرضا
  چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ , ۲۲:۵۶
  سلام میخواستم بدونم واسه هکر شدن نیازی به رفتن کلاس هست یا ن

  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۲ اسفند ۹۴، ۲۳:۵۳
   سلام
   هک مجموعه ای از دانشهاست که فرد هکر باید داشته باشد
 • aryan
  شنبه ۸ اسفند ۹۴ , ۱۷:۰۷

  سلام من 15 سالمه و علاقه ی زیادی به هکر شدن دارم تاحالا یه چیز هایی یاد گرفتم(مثلا ی رات درست کردم برای هک گوشی)

  اما نمی دونم از یاد گرفتن کدوم زبان کد نویسی شروع کنم؟؟؟

  به سیستم لینوکس حتما احتیاج دارم یا همین ویندوز کفایت میکنه؟؟؟

  میشه چند تا از این سایت هایی که میگید معرفی کنیید؟؟؟

  لطفا جواب بدید  خیلی ممنون از زحمات شماااااااااااااااااااا

 • م
  جمعه ۷ اسفند ۹۴ , ۲۱:۰۲
  میشه بامن تماس بگیرید
 • Arash
  جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ , ۱۷:۰۹
  سلام و خسته نباشید. خیلی ممنون از زحمات و تجربیاتی که در اختیارمون گذاشتین.  مشکلی که دارم اینه من پورت 1443 رو تو مودمم باز کردم فقط پورت1443 بستس و نمیتونم ازش استفاده کنم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید و دانش گرامیتان در اختیارم بگذارید که من خیلی وقته که تو این مورد گیر کردم ممنون میشم کمکم کنید متشکرم..
 • علی رضا
  پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ , ۰۰:۱۱
  سلام من 16سالمه و فقد میخواهم هکر جمیل .وایفایاست چیکار کنم راهنمایی کنید کسی هست اموزش بده
 • .MR
  دوشنبه ۲۶ بهمن ۹۴ , ۲۲:۰۱
  سلام میخواستم اول یه خسته نباشید بگم به این وبلاگ و همینطور دوستداران هک و امنیت و شبکه 
  اول از همه باید بگم که این که شما دوستان خیلی علاقه نشان میدهید حتی نوجوان های ۱۳ ۱۴ ساله که با این کارتان موجب دلگرمی برای ادمین های سایت میشوید (( البته من ادمین نیستم))
  برای هکر شدن به نظر من که الان چند ساله تو این کارا هستم ((اون اولش)) باید حداقل یک زبان برنامه نویسی بلد باشید بعد هم زبان انگلیسی را بشناسید ولی کسی که میگه وقتتونو برای این چیزا هدر ندید اشتباه میکنه چون اگر ((واقعا یه این موضوع علاقه نشون بدید میتونید درش موفق بشید نه تنها این موضوع بلکه همه چیز اینجوریه))
  اگر دوستان به خصوص نوجوانان در این باره مشکلی داشتید اگر بلد باشم حتما براتون همینجا مینویسم سوالاتونو همین جا بنویسید .
  باز هم تشکر از این وبلاگ و اگر بتوانم مقالاتی را به دوستان میگذارم
 • اخمو
  پنجشنبه ۲۲ بهمن ۹۴ , ۱۶:۴۳
  ممنونم
 • ali
  دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴ , ۰۰:۳۹
  سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من امسال قرار تعیین رشته کنم نمیدونم چه رشته ای برم هم از در امد خوب باشه هم کارایی داشته باشه منظورم بازار داشته باشه خیلی هم علاقه به هک وهکری دارم و تا حدی خیییلی کمی سر در میارم الگریتم سازی ذهنیم خیلی خوبه میدونم تو حر مبحث از رشته مربوط به کامپیوتر برم مشکلی ندارم کتاب و مطالب زیادی خوندم حتی تا تروجان ها هم تا حدی بلدم فقط نیاز به راهنمایی دارم و میخواستم بدونم همون مهندسی شبکه از گرایش مهندسی اطلاعات باید رفت تا هم هکر شد هم سایت نویسی کرد یا همون برای افزایش امینت سایت ها تلاش کرد ممنون میشم یه راهنمایی کامل بکنید تو همین کامنت ها تا دوستان هم بهره ببرن اگه نشد ایمیلم جواب بدین ممنون☺☺😚 در ضمن تو input elminte اگه اشتباه ننوشته باشم بعضی درگاه های بانکی رو هک کردم بدون پرداخت پول دانلود کردم😈😈
 • سعید
  چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ , ۱۸:۳۱
  به نظر من برای هکر شدن باید اصولی آموزش دید و کار کرد. درصورتی که زمان برای مطالعه در اختیار دارید پیشنهاد من استفاده از کتاب های استاد داوری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد کتاب های ایشان می توانید در گوگل نام مهندس مجید داوری دولت آبادی را سرچ کنید. من تمامی کتاب های ایشان را که در انشاراتی های مختلفی چاپ شده اند را کامل مطالعه کرده‌ام و بسیار و مفید بوده است. موفق باشید.
 • هکر
  دوشنبه ۵ بهمن ۹۴ , ۲۰:۴۷
  من یه هکر شدم
 • ali1125
  پنجشنبه ۱ بهمن ۹۴ , ۲۱:۴۶
  خصوصیات اخلاقی پیامبرارو نوشتی یا این ک چگونه هکر شویم 
 • نسترن
  سه شنبه ۲۹ دی ۹۴ , ۱۴:۳۳
  سلام من خیلی دوست دارم هکر بشم و نمی تونم لطفا کمی بیشتر مطلب بزارین ممنونم
 • م خ ا م
  جمعه ۲۵ دی ۹۴ , ۰۲:۱۷
  سلام به دوستان عزیز من یک عمر هکر هستم ولی اگر بخوابید هکر بشید باید جنبه داشته باشید و هکر شدن راه های زیادی داره خود من با معادلات ریاو ی و با اعداد باگنری هک میکنم ولی بهتون پیشنهاد میکنم وارد این کارا نشید من پنج سال عمرم رو برای یاد گیری هک گذاشتم ولی خیلی کارا میتونستم بکنم از کارتون برای کارای خوب استفاده بکنید
 • ا
  چهارشنبه ۲۳ دی ۹۴ , ۱۲:۱۲
  سلام چجوری هک کنم

 • منصور
  پنجشنبه ۱۷ دی ۹۴ , ۲۱:۰۲
  سلام من 12 ساله هستم من  عشقم هکر شدن است ولی اصلا نمی توان برنامه نویسی را یاد بگیرم لطفا راهکار را به ایمیلم بفرستید.
 • مهدی
  جمعه ۱۱ دی ۹۴ , ۱۷:۱۵
  سلام خسته نباشید.من رشتم انسانیه ولی خیلی دوست دارم هکری را یاد بگیرم .لطفا میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم تا حدودی هم کار با سیستم عامل اندروید را بلدم . ممنون لطفا برای راهنمایی بهم ایمیل بزنید .تشکر...
 • Amere Alizadeh
  پنجشنبه ۱۰ دی ۹۴ , ۰۹:۴۷
  سلام.من 14ساله هستم من.خیلی دوست دارم هکر شم ولی برنامه نویسی رو یاد نمی.گیرم

  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۲ دی ۹۴، ۱۷:۱۲
   سلام
   کم کم پیش برید 
   راه میفتین
 • زهرا
  دوشنبه ۳۰ آذر ۹۴ , ۰۲:۳۵
  سلام،لطفا برای متخصص زنان هم نوبت اینترنتی ویاتلفنی بگذارید حضوری خیلی مشکله مردم بیشتراذیت میشن اینهمه راه صبح زود می آند وتازه نوبت هم نمیرسه ؟!یه فکری مسئولین مربوطه بکنند سپاسگزارم
 • nima
  شنبه ۲۱ آذر ۹۴ , ۰۹:۴۹
  سلام.
  من الان 14 ساله هستم و علاقه ی زیادی به هکر شدن دارم اما متاسفانه هیچ گدوم از اینایی که گفتین رو تسلط ندارم جز زبان انگلیسی.
  میخواستم بدونم راهی هم برای یادگیری و پیشرفت من وجود داره یانه

  ممنون میشم زود جواب بدین.
 • 1552
  دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴ , ۱۳:۴۶
  چگونه برنامه های این سایتhttp://www.kaikus.com/fa/category/hack-tool را دانلود کنیم
 • mahdi
  جمعه ۱۳ آذر ۹۴ , ۱۰:۱۶
  من ۱۶سالمه رشته کامپیوتر خیلی دوس دارم یک هکر خوب بشم مرسی از مطالبتون
 • AMIR
  چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴ , ۱۶:۳۱
  سلام ممنون ک به سوالاتم پاسخ خوبی میدین لطفا اگه میشه خودتون بهم جواب بدین چون من سایت خیلی خوبتونو گشتم ولی جوابمو نگرفتم
 • AMIR
  چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴ , ۰۷:۲۰
  سلام ممنون ک پاسخ دادین ب جز برنامه نویسی چ چیزهای دیگه ای باید یاد بگیرم؟وچندسال طول میکشه ؟
  ممنون
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۱ آذر ۹۴، ۱۴:۰۳
   با سلام. یک سری مطالب کلی به همراه راهنمایی هایی در وبمون قرار دادیم اگه مطالب دیگه رو هم باز کنین جواب سوال هاتون رو میگیرین.
 • AMIR
  سه شنبه ۱۰ آذر ۹۴ , ۱۵:۰۸
  سلام من امیرمو 14 سالمه میخواستم ببینم من ک علاقشو دارم ولی سنم کمه و مطالعات زیادی در این باره ندارم ایا میتونم با یاد گرفتن کد نویسی یه هکر شم؟
  ممنون 
  • author avatar
   a.r rashvanlui
   ۱۰ آذر ۹۴، ۱۶:۰۴
   سلام.
   کد نویسی تنها کافی نیست ولی ضروریه یاد داشته باشین.
 • Ali deljoo
  يكشنبه ۱ آذر ۹۴ , ۱۶:۱۸
  سلام خیلی عالی امیدوار شدم!
 • faeazh
  جمعه ۱۵ آبان ۹۴ , ۰۴:۱۹
  عالی بود
 • هک نیوز
  جمعه ۱ آبان ۹۴ , ۱۵:۲۵

  خوب بود ولی چند تا چیز کم داش مثلا باید همیشه در سیستم خودشو بروز کنه


 • satan
  چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴ , ۱۶:۵۳
  مطالب عالی
 • ا
  يكشنبه ۲۲ شهریور ۹۴ , ۱۳:۳۶
  عالی من میخوام هکر خوبی بشم
 • H
  شنبه ۲۷ تیر ۹۴ , ۱۴:۱۵
  به نظر من فوق العاد بود 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﺭﻩ ﻣﺴﺠﺪ ﻭ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ
ﻋﻤﺮﺕ ﺑﻪ ﻫﺪﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﺩﺳﺖ ﻧﮕﯿﺮﯼ

ﺑﺸﻨﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺮ ﺧﺮﺍﺑﺎﺕ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﻨﺪ
ﻫﺮ ﺩﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺩﯼ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﯼ

*

گر بر سر نفس خود امیری، مردی
بر کور و کر، ار نکته گیری، مردی

مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری، مردی...


پیوندها